Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyári munkások ti hogy bírjáto...

Gyári munkások ti hogy bírjátok a melót?

Figyelt kérdés
Nektek kellett már raklapolni,? Nem tudom ki hogy van vele,de nekem egyszerűen az nem megy,annyira körbe van magyarázva mint a labiríntus valami szörnyű,elmondani meg elmondják 2szer aztán viszlát,fentről meg látom hogy kibeszélnek,felőlem aztán lehet,mert nem kéne úgy annyira túl bonyolítani egy ilyen dolgot nem is értem,Oda megy egy kezdő aztán azt várják hogy ő majd lehozza a csillagokat pár nap után. Társaságról ne is beszéljünk. Senkinek nem kívánok ilyen munkát,aki teheti és jó munkahelye van becsülje meg,én így jártam ahol tavaly voltam,gondoltam kipróbálok mást aha hát pont elég volt,és valószínű ott már nem lesz helyem szóval kereshetek valamit. De nagyon nehéz. Nektek milyen meséljetek?
2023. jún. 9. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem dolgoztam gyárban még,de ez amit írtál.. nem is fogok!
2023. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha teheted kerüld,én nagyon megbántam azt hogy ahol tavaly voltam és én hülye ki akartam próbálni mást,hát megkaptam a legszarabb helyet..úgyhogy aki úgy gondolja és varriálni akar ne tegye,sokkal rosszabb helyek vannak! Csak így tanácsként tudom mondani.
2023. jún. 9. 00:50
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Mit jelent a raklapozás?

Raklap gyárban dolgozol? Vagy valamilyen kész terméket kell raklapra pakolni és csomagolni?

Ha az első akkor nyilván a minőség miatt vannak elvárások.

Ha a második akkor pedig a darabos áru szállításra való előkészítése elég fontos és nem véletlenül kell úgy csinálni. Raklap stabilitása és a hely kihasználtság a logisztikában kritikus pont.

A szavaidból azt szűrőn le h fiatal vagy. Nézz ki valami szakmát és tanulj!

Én is egy gyárban dolgoztam és elég nehéz vasakat pakoltam egész nap. Meg untam tanultam most olyan munkám van ahol nincs fizikai munka és kb 4x többet keresek.

A beilleszkedéssel soha nem volt problémám a kollégák hamar rá jöttek h jó fej vagyok. Persze mindig voltak emberek akikkel nem úgy jöttem ki de gyökerek mindehol vannak.

2023. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ezt már régebben kérdezted.
2023. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Igen kész termékeket becsomagolni majd raklapra tenni,amit nem mindegy hogyan és kezdőként nagyon nehéz,főleg ha nem magyarázzák el kellőképp.

#4 Nem tudom mit olvastál,de én ezt most írom ki elsőnek

2023. jún. 9. 12:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!