Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik szög lövővel lehet...

Melyik szög lövővel lehet célba lőni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
??? Az nem légpuska.
2023. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

99 % úgy van kialakítva hogy erővel neki kell nyomni a gép elejét a belövendő felületnek. Így 1 sima kilövés balesete nem történhet meg még véletlenül sem.

Nekem van egy ős régi levegős kárpitos gépem,túl érzékeny ravasszal,..és amikor dolgoztam egy kárpit felhúzásával, ,sajnos meg is történt vele a baj! Véletlenül belőttem egy kis U szeget(11x6mm), a bal kéznek a mutató és hüvely ujj tövénél a húsba. Szerencsére(!!) nem ért csontot mert ott sz@rtam volna be a fájdalomtól. Saját magam kihúztam a húsból,és 2 tűvékony vér sugár spriccelt ki onnan,..de pikk pakk begyógyult,semmi orvos nem kellett ,..de mondom csontot nem ért, ez volt a mákom.


Szóval az ilyen gép nagyon-nagyon balesetveszélyes,és manapság nem is gyártanak már.

2023. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jah.. és persze a pisztolynak nem volt az elején biztonsági benyomós biztonsági eszköze, ez az ősrégi kárpitos pisztoly van a kevés kivételbe,így ezzel elvileg lehetne lövöldözni.
2023. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mókából hátrahúztuk a biztosítót és lődöztünk párat egy EPS darabkára, de megy mindenfelé, nem jó semelyik szeg arra, hogy egyenesen szálljon. Meg hát ugye huzagolás nem ártana, hogy legalább megpróbáljuk...
2023. jún. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2/4 anonim Gondoltam én is hogy veszélyes mert én meg olyat találtam hogy 550 Joule energiával mi nagyon veszélyes lehet meg persze nagyon erős, ha ez belemegy a kezedbe taknyot csinál belőle vagy legalábbis darálthúst, ide már kevés lenne egy sebész orvos min 3 kéne, anno forgattak egy filmet Dél-Afrikában ott a földönkívüli fegyverek egy része szög belövő volt a másik része meg vízi pisztoly a harmadik része meg számítógépes effekt (: .
2023. jún. 11. 11:42
 6/14 A kérdező kommentje:
3/5 anonim Halotam már én is ilyenről acél szög belövő az acél síneket szögelték vele na a magyar paraszt kitalálta hogy lehet vele célba lőni felakasztotta azt a blokkolóját ami meg akadályozta hogy tüzeljen odanyomás nélkül és lehetett vele célba lőni bár nem ment valami jól a szeg vele csak mégis elment valami össze eszkábált páncéltörő lövedéknek. De valami olyasmi rémlik hogy úgy is belement a sínbe de inkább maradjunk annyiban hogy beleált.
2023. jún. 11. 11:52
 7/14 A kérdező kommentje:
4/6 anonim Ja ige na huzagolás nem ártana megy nem megy valami jól a szeg én is erre gondoltam száll mindenfele bukfencezik a levegőben meg pereg össze vissza csak egyenesen nem megy.
2023. jún. 11. 11:55
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha érdekel titeket az érdekesség kedvéért hogy melyik az a 550 Joul-os szög lövő akkor elküldöm a linkjét?
2023. jún. 11. 11:56
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja meg rövid a csöve azért is pontatlan, fiúk ezt tessék megjegyezni, ha pontos fegyvert szeretnétek annak legyen hosszú csöve, de ne szög lövő legyen, pontosabban azért nem fogalmazok mert nem tudom kikkel beszélek.
2023. jún. 11. 11:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fegyverszakértő, de bőven beérem a slavia 631-emmel, nincs is jobb üres sörösdobozok lövöldözésére. De nem igazán értem, hogy mire készülsz egy szögbelövővel.
2023. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!