Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is maradt az emlékezeté...

Másnak is maradt az emlékezetében kellemetlen helyzet, amit régen fürdésnél a fityma felhúzása okozott? Úgy értem, szégyellte, ha mások is látták, vagy ilyesmi 🙂

Figyelt kérdés
Nekem sokszor volt, hogy tesómm, vagy unokatesó látta, kellemetlen volt, meg sokszor rám is szóltak, ellenőrizték..

2023. jún. 9. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem szoktam mások előtt húzgálni...
2023. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
a csajom szokta húzogatni, egyáltalán nem kellemetlen.
2023. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Így van, az a nők dolga.:D
2023. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt kellemetlen. A tisztálkodáshoz hozzá tartozik, hogy a fitymát hátrahúzva mosom meg a fütyimet. És, ha ezt látják, hát mi bajom lehetne belőle. Soha nem voltam szégyenlős!
2023. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Ha amúgy tök meztelen vagy, nem hiszem, hogy bármit változtat, hogy kilátszik a makkod vagy sem. Én amúgy körülmetélt vagyok, ha akarnám sem tudnám eltakarni a makkom pl egy uszodai zuhanyzóban, de soha eszembe sem jutott ez a dolog.
2023. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nekem is. Szűkület miatt kellett húzogatni
2023. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván, ha valakinek trauma kapcsolódik hozzá, akkor utálja, ha meztelenkedni kell. Mondjuk ha az egész család ott állt feletted felöltözve, te meg rakd ki a pélót mustrára, hát biztos nem kellemes.
2023. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anyám fürdetett, annál a résznél sokáig nem néztem oda, így nem is vizsgálgattam magamnak, azt is csak feltételeztem, hogy a végén egy lyuk van. Anyámtól ezt megkérdeztem, azt mondta, hogy hát persze.
2023. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Emlékszem, mikor úgy adódott, hogy házhoz jött a doki, mindig megnézte azt is 🙂
2023. jún. 11. 08:46
 10/14 anonim válasza:
100%
Nekem alapból rövid a fitymám, mindig kilóg a makkom. Közös fürdőkben is csupasz makkal vagyok...
2023. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!