Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ikeás ananászfán növekvő...

Ikeás ananászfán növekvő ananász ehető?

Figyelt kérdés
Szemezek vele már egy ideje, de azt olvastam az kezelési útmutatóján hogy csak dísz, fogyasztásra alkalmatlan. Azért nem vettem meg, mert ha csak dísznövény, abban nincs számomra semmi különleges. Most lehet én vagyok hülye, vagy az ikea vezet félre, de ránézésre ehetőnek tűnik. Mindenesetre aki már vett ilyet és kellő nagyságúra tudta nevelni, mik a tapasztalai róla?
2023. jún. 10. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Muanyagbol van, szoval el fog tartani egy ideig mire megno es eheto lesz...
2023. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Műanyag az agyad😀 Valószínű még nem voltál ikeában és nem láttad az ananászfát. Nagyon is élő, olyannyira hogy locsolni is szokták.
2023. jún. 10. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Tedd rá a pizzádra, és megtudod.🤭
2023. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3, te se jártál még ikeában a virág részlegen. Kár is volt megkérdezni, hasznavehetetlen ez az oldal. Sose az válaszol, akinek kellene.
2023. jún. 11. 07:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Elnézést kívánok, amiért válaszolni próbáltám.
2023. jún. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

"...csak dísz, fogyasztásra alkalmatlan"

Ebben mi nem érthető?

"Ránézésre ehető..."

Hány éves vagy, királyfi?

2023. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6, mondjuk felneveled érett nagyságúra az ananászt, olyan mint a bolti gyümölcs, nem zavar össze hogy amit neveltél ehető vagy nem?
2023. jún. 11. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Az csak dekorációra jó, másra nem. Ez Braziliában őshonos "elvadult" ananász. A termése pici marad és íztelen. Dísznövény, nem ehető. Lehet venni egzotikus növényeket árusító helyeken termő ananászt, vagy próbálkozhatsz a gyümölcs tetejének kigyökereztetésével, elvileg az is termőre fordul, mikor eléri a kellő kort és méretet.
2023. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8, erre voltam kíváncsi, köszi! A tetejét már próbáltam gyökereztetni, de nem sikerült, teszek még egy próbát, végülis nem a termés a lényeg, hanem a kísérletezés, szeretek ilyesmivel foglalkozni.
2023. jún. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!