Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap volt újév első napja,...

Tegnap volt újév első napja, és mikor felkeltem rá kb 1 órára leboritottam véletlenül a tükrömet és az ahogy rámborult keresztbe törte a szerencse bambuszomat! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 12:02
 1/7 A kérdező kommentje:
ja bocsi és a tükröm is keresztbe repedt!
2009. jan. 2. 12:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha babonás vagy akkor bebeszéled magadnak hogy baj lesz, és önbeteljesítő jóslatként bekövetkezhet valami galiba.ha nem vagy babonás,akkor bosszankodtál egyet,(vagy nevetsz egyet sz egészen)és töltöd tovább a jól megérdemelt otthoni pihenésedet..:-)
2009. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

semmit.venned kell egy új tükröt...

na most komolyan.ha babonás vagy,akkor most írhatnék neked bármit,úgy is elhinnéd.nem jelent semmit,csak egyszerűen nem volt szerencséd akkor.a szerencséd nem egy bambuszon,vagy tükrön múlik hidd el.

a hited az amin múlik.amit elhiszel,az képes valóra válni.te irányítod a dolgokat.ha valamihez pl.negatívan állsz hozzá,akkor az nagy valószínűen úgy is fog elsülni.de ha pozitív,és magabiztos vagy,akkor sikered lesz.

2009. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. nem tudom hogy babonás vagyok-e. de megijedtem mert most mondtak nekem olyanokat hogy ez nagyon rosszat jelent meg ilyenek de most megnyugtattatok egy kicsit köszi
2009. jan. 2. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nyugi,a babonák régen voltak nagyon fontosak, mert az akkori emberek szerettek mindent megmagyarázni..de ezeknek valószínűleg tényleg a hit az alapjuk.ha hiszed h.baj lesz,megtörténik,mert vonzod a rossz gondolatokkal.ha nem hiszed, akkor pedig semmi se fog történni,vagy legalábbis biztos h.nem emiatt.:-)az első válaszoló-
2009. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én az esküvőm napján törtem ripityára egy 160centis tükröt. Nekem azt mondták vegyek másikat:-) és nem lesz semmi "baj"!:-)
2009. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi lenne? -pár ezer forint :) Legközelebb óvatosabban :) de főleg a saját TEPSI épséged miatt :D
2009. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!