Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan jött az hogy 'Google a...

Honnan jött az hogy 'Google a barátod'? Sok helyen olvastam már, nem csak itt.

Figyelt kérdés
Ki mondta először? És mikor?
2009. jan. 2. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bizonyára egy felhasználó mondta sok évvel ezelőtt.arra mondjuk hogy google a barátod,hogy "tőle" mindent megkérdezhetsz.amire nem válaszol,az jóformán nincs is.ez ráférne némelyik itt kérdezőre is,hogy előbb a googlén nézzen ott hamarább választ kap..
2009. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
...és Wiki(pedia) a barátnőd :D
2009. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

A Wikivel kapcsolatban azért vannak fenntartásaim! ;)

(Főként hitelesség miatt.)


A Google - mint a legelterjedtebb kereső - felöleli az internet durván 99%-át. Tehát a létező honlapok 99%-a rajta van. Ráadásul keresni is lehet benne (pont ez a lényege). Így amit keresel, azt elég könnyen megtalálhatod rajta. Mondhatnánk úgy is, hogy ami az Interneten fent van, az igen valószínű, hogy a gugliban is benne van. (Minden azért nincs a neten, de rengeteg hasznos dolgot könnyebb ott megtalálni.) Ezért barát. ;)

2009. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom,hogy honnan jött.. én egy haveromtól hallotam . Legtöbbször akkor mondom, amikor egy ember MSN-en egy nagyon idióta kérdéssel fordul hozzám, akkor nem elküldöm a bánatba ( ahogy kellene) hanem higgadtan aztmondom " Google a barátod.Pá" :DD
2009. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pedig higgadtan belinkelem neki ezt [link]
2010. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg egyszerűen ezt: [link]
2010. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

www.google.neked.hu

Amúgy ha rakeresel a Google-ban, ez az elsõ találat. Látod a Google

a barátod! ;)

2012. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!