Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy tanárom, akivel nagyon jól kijöttem, és ő is eléggé kedvelt, mint diáját. Az idén viszont már nem tanít minket, így egy héten max. kétszer ha összetalálkozok vele a folyosókon, és ez számomra eléggé kevés. Szeretnék valahogy több időt tölteni vele, mert hihetetlenül érdekes ember, nagyon jó vele beszélgetni és nekem ő a példaképem. Nem akarok a terhére lenni, vagy hogy azt higgye belestem, mert ez nincsen így viszont mégis szeretnék több időt eltölteni vele. Mit csináljak, amivel a közelébe kerülhetnék, és nem értené félre?


Előre is köszönöm a segítséget!


2010. okt. 18. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
sajna ezt nem lehetne félreérteni, bocsi.
2010. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Hogy mindenképpen azt a következtetést vonná le, hogy beleszerettem?
2010. okt. 18. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
pontossan
2010. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:S. De azért nem adnátok pár ötletet? Majd megpróbálom úgy csinálni, hogy ne legyen nagyon feltűnő. Vagy nem tudom... de a környezetembe ő az egyetlen akivel tényleg eltudnék beszélgetni olyan dolgokról, amik érdekelnek.
2010. okt. 18. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
hova lestél be?
2010. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hova lestem be? Sajnálom, de ezt nem értem. Nem lestem be sehova.
2010. okt. 18. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:

nemtudom mit tanít így nem egyszerű

de mondjuk mond h ezt nem érted és h korepetál na-e:D

2010. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!