Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Áttudnád ezt irni ugy, hogy...

Áttudnád ezt irni ugy, hogy észrevegyék végre, ez mennyire röhejes?

Figyelt kérdés

Az első ember aki kommentel és lájkol: Te leszel a profilképem 24 óráig. a második: a vezetékneved az enyém 2 napra. harmadik: bármilyen merészséget megcsinálok amit kér. negyedik, ötödik: kiírom a üzenöfalára, hogy 'SZERETLEK!' hatodik: bármit kérhet, hogy kiírj státuszodnak... ha elég bátor vagy, tedd ki te is!!!!

minden 2. embernek ez van kirakva fbra, már unom :D nem kell leharapni a fejem és azzal jönni hogy ird át magadnak. csak tudom, hogy ha valami ilyen elkezd fbon terjedni, akkor előbb utobb vki létrhozza a poénos változatát. nem tudtok hogy lenne olyan???? :DD


2010. okt. 25. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első ember aki kommentel és lájkol: Te leszel a csicskám 24 óráig. a második: Ellátsz ingyen sörrel 2 napra. harmadik: bármilyen merészséget megcsinál amit kérek. negyedik, ötödik: kiírja a üzenöfalára, hogy 'B U Z I VAGYOK!' hatodik: bármit kérhetek, hogy kiírj státuszodnak... ha elég bátor vagy, tedd ki te is!!!!
2010. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első ember aki kommentel és lájkol: Te leszel a sex rabszolgám 24 óráig. A második: Ellátsz cigi-vel 2 napra. harmadik: Mindenkinek meg mutatod magadat pucéran . negyedik, ötödik: kiírom a üzenöfalára, hogy meg csöcsörésztem és meg dugtam !' hatodik: bármilyen szexuális szolgáltatást kérhet, hogy kiírj státuszodnak... ha elég bátor vagy, elégíts ki te is másokat!!!!
2010. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a f@sz ennek a lényege? Valószínű nem értem.
2010. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!