Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kapok egy 5 hónapos...

Most kapok egy 5 hónapos labrador kutyát, és az a baj h reggel 7től-2ig egyedül lenne itthon a szobámba, mert anyu máshol nem engedi, h egyedül legyen, ez nagyon nagy baj? Inkább ne vállaljam ezt a kutyát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! hozzánk 6 hónaposan került 2 kis labrador,de mi kertes házban lakunk.Hát nálunk az volt a baj,hogy olyan kicsik voltak hogy akármilyen kerités alatt átbújtak.Hát, nem tudom hogy milyen a szobád, de szeintem nem nagyon esne jól a kutyusnak, hogy 7órát belegyen zárva a szobába.Mi amikor elhoztuk,nyári szünet vo,t,ugyhogy mindig volt itthon velük valaki,és képzeld,éjszaka is,mint az ovónők,felváltva vigyáztunk rájuk,mert napi 3szor kellett egyenek, és az egyik eteteés pont ugy jött ki hogy éjszaka,és akkor mozgolódtak,meg akkor jött rájuk a játszás.Ja és lehet be is fog pisilni a szobádba:S szerintem amugy ne vállald, nézd a kiskutya érdekét.
2010. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!