Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Holnap Halloween. Van valami jó ötletetek hogy mit csináljunk a barátnőimmel?

13évesek vagyunk panel házban lakunk tavalyi halloweenes buli fergeteges volt.szerintetek idén mit csináljunk ?

2010. okt. 30. 22:30  Privát üzenet  

A válaszok
Mi tudjuk, hogy tavaly mit csináltatok? Az is furcsa, hogy egyáltalán megtartják itthon ezt.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010. okt. 30. 22:38 Privát üzenet

Most ha pedofil lennék akkor azt mondanám, hogy írj privátot és megbeszéljük... :D:D

De mivel NEM vagyok pedofil ezért kérlek, hogy NE írj privátot (mert kitörlöm a g ecibe) (ja és tudom, hogy úgyse írnál de azért leírom, legfőképp azért mert már g.ecire álmos vagyok és fáradt szóval mikor ezt holnap elolvasom g ecire röhögni fogok)

Remélem tudtam segíteni :)

Amúgy meg tavaly mit csináltatok ?

ui: Csokit vagy csalunk. (asszem így van :D)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2010. okt. 31. 02:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

lementünk szilasligetre.beöltöztünk és mentütenk egész éjszaka felkelteni a népet.:D és ja csokit vagy csalunk..

# 3/4Időpont 2010. okt. 31. 08:19 Privát üzenet
Hát akkor csináljátok ugyanezt ma is :D

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. okt. 31. 18:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bocsi, nem tudtam hova kell irni, de halloween partira kellene vámpirfog. Házilag elkészithető?
HALLOWEEN! Hol lehet kellékeket vásárolni hozzá?
Hol tudok jó Halloween zenéket letőlteni? (linkeket ha lehet)
2011.10.28. -án lesz egy halloween buli és egy srác aki tetszik azt mondta hogy csak barátként szeret. Szerintetek tudok ezen változtatni?
Szerintetek Gáz az hogy boszorkánynak öltözünk a barátnőimmel Halloween-kor és elmegyünk egy kozmetikushoz mert nem tudjuk hogy kell rendesen megcsinálni egy sminket?
Halloween alkalmából szeretnék csinálni filc anyagból tököt és szellemet. Az a baj, hogy mindenhol csak "2 Dimenziós" képeket találok. De én 3D-st szeretnék csinálni. Nem tud...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!