Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék pénzt? 12,5/L

Hogyan szerezhetnék pénzt? 12,5/L

Figyelt kérdés

sziasztok. kutyusra gyüjtök..3 hónap alatt 12.500ft-t

gyüjtöttem..:S elég kevés...ezt is ugy hogy névnapra 5000 , a táborba a 3000 ft költőpénzt nem költöttem el..és ezer forintot kapok havonta...(keveslem kicsit , mert tudom hogy akár négyszer ötször is ennyire telne , de csak egy ezrest kapok havonta.)és 2500 ft-t pedig "összekapargattam"..dolgozni ugye nem lehet ennyi idősen..mivel kereshetnék pénzt?

CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK. köszönöm.


2010. nov. 2. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tele vannak ingyen kutyákkal a menhelyek.
2010. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok vele..:S de csak azért irtam le , , mert tuti kérdezné valaki hogy mire kell...

tanácsokat várok pénzszerzésre...

köszii

2010. nov. 2. 16:42
 3/21 anonim ***** válasza:
A kutyákat el is kell tudni tartani, nem csak megvenni egy drága kutyát nagy nehezen. Ez is menne?
2010. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

na akk csak hogy tiszta legyen..nem akartam részletezni , de legyen:

karácsonyra , kaPok yorkit..DE..mivel csak a kutyus 60.000 ft , meg az oltások , meg a felszerelések..ugydöntöttem gyüjteni kezdek...apa aztmonda , nem számit , ki tudja fizetni , de mégis igy érzem jónak..mert "cuccokkal" oltásokkal eggyütt kb 100.000 ft , ha nem több..legalább a felszereléseit szeretném Én megvenni..de ehez még kéne legalább 5.000..(vagy több)

nem akartam regényt érni erről , de tessék , ha ennyire kell :)

2010. nov. 2. 16:57
 5/21 A kérdező kommentje:

ugyh tippeket várnék , és inkább feljtsétek el h mire kell...de kell.

köszii :S -.- (:

2010. nov. 2. 16:58
 6/21 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy apád csak így bemondásra kifizetne egy 100000 Ft-os kutyát, te meg 1000 Ft-okat akarsz keresi.
2010. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

nem "csak úgy"...

4 éve könyörgök..

a suliban is jól kell teljesitenem...

jó jegyeim vannak ,.sokat.segitek a házimunkában..stb...és tudja hogy mennyire régen vágyom egy kutyusra...

ugyhogy nem "csak úgy"

DE RO*ADTUL ÖRÜLNÉK HA A KÉRDÉSRE IS KAPNÉK VÁLASZT :$

ugyhogy nem "csak úgy"

2010. nov. 2. 17:08
 8/21 anonim válasza:

Azt írtad, karácsonykor kapod majd meg. Próbáld megkérni a szüleidet, hogy egy kicsivel több zsebpénzt adjanak, vagy mikor karácsonyi ajándékot veszel nekik, próbálj gazdálkodni! Pl. ha kapsz 3ezer forintot, hogy vegyél ajándékot, ne költsd el mindet!

Szerintem nem az fontos, hogy pontosan össze tudod-e gyűjteni arra a pénzt, hogy megvedd a kiegészítőket, hanem az, hogy elszántan gyűjtöttél rá. A szüleid biztos vagyok benne, hogy értékelni fogják és büszkék lesznek rád!:)

2010. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a választ :)

csak az a baj..hogy nekem csak apum van..anya meghalt..és..ezért általában késziteni szoktam apának..mert kicsit furán nézne ki ha kérnék pénzt az ajándékára..:S

:(

de azért nagyon köszönöm a választ (:

2010. nov. 2. 17:39
 10/21 anonim válasza:

Sajnálom, nem tudtam..:(

Egyébként nem titok, hogy fogsz neki valamit csinálni, gondolom Ő is tudja. Nem tudom mi lesz az, de ha egy pár ezer forintot kérsz, amiből vehetsz hozzá alapanyagot,festéket..stb. az egyáltalán nem ciki, elvégre máshonnan nem nagyon lehet pénzed:) ezen is spórolhatsz:)

Mindenesetre szerintem nem kell túlságosan aggódnod, amennyit összegyűjtöttél nem kevés pénz, és apukád biztosan értékelni fogja, hogy nem költötted el csokira/cukorkára/akármire.

2010. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!