Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Küldtél már levelet/csomagot...

Küldtél már levelet/csomagot Indiába? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja adtam fel egy levelet Indiába, még mindig nem érkezett meg. Mint utólag megtudtam, vámeljáráson esik át minden. Feltételezem emiatt kell ennyit várni. Nem tudtak további infóval szolgálni, hogy mennyi időt vehet még igénybe ez az egész. Valakinek tapasztalata van, hogy mennyi ideig tartott míg a feladott levele célt ért? Esetleg javaslat, hogy hol lehet tovább érdeklődni, valamit megtudni?
2010. nov. 4. 10:46
 1/1 anonim válasza:
Én kb. 2011 márciusában küldtem egy levelet Indiába, nem volt nagy. Volt a borítékban egy toll, egy szárított ibolya ami könyvjelző volt és egy ezüst medál. Még azóta sem ért oda. Elsőbbségi levél volt.
2011. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!