Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolai tanárnak van...

Középiskolai tanárnak van joga elvenni a diák telefonját?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 14:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Persze, ha órán azzal foglalkozik akkor mindenképp, de szünetekben nincs joga. Függ ez sulitól is, meg a tanártól is.
2010. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

ez akkora se gfejség

tavaj is elvette 1 tanár (még a régi olcsobb telomat (kitörölt rola mindent a roha dék + lett 1 fa sza karcolás a plexién)

azota 1 felsobbkategorias telom van

de milyen joggal veszi el

MAGÁNTULAJDON

ha nemérdekel az orája akk ultessen hatra nem?

2010. nov. 12. 14:44
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a diák az órán a telefonjával szórakozik, elveheti, de óra után vissza kell adnia.
2010. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
annyi vollt a vétkem hogy oran játszottam a halálosabb iramban játékkal azert hogy ne zavarjam az orat
2010. nov. 12. 14:45
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással én befognám a helyedben. Inkább figyelj oda az órán, ne a tanárt szidd, akkor talán megtanulnál írni is és gondolkodni is.
2010. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
a tanar 6. ora utan adta vissza(2. oran vette el)
2010. nov. 12. 14:47
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem csak arról van szó, hogy zavartad e az órát! Hiába a te telefonod, NEM játszhatsz órán és ne lepődj meg, ha elveszi. Nem is értem miért te vagy felháborodva. Tartsa tiszteletben a tanár, hogy az a Te saját tulajdonod? Akkor te is tartsd tiszteletben, hogy ő próbál órát tartani, hisz neki meg a munkája!!!


20/L

2010. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

de én lexarom a munkáját mert nemerdekel az a sok baromság

tavaj megbuktattak 10.-ben

megbeszeltuk anyammal hogy ezevebn otthagyom mert betoltom a 18 at

ezt elmeseltem az osszes tanárnak:hogy engem nemerdekel a mondokajuk innestol és mégis elveszik A TULAJDONOMAT

ez 1 több 10 ezret éro telefon

és ha elrontja?

2010. nov. 12. 14:53
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
kérdező te aztán nagyon értelmes vagy... majd pár év múlva rádöbbensz, hogy tanulni kellett volna...
2010. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Helyesen cselekedik a Tanárod, ha semmibe veszed a munkáját.

Őszintén írom, én behívnám a gondviselődet is, és megbeszélném vele a problémát, - mármint hogy vagy fegyelmezzen meg, vagy takarítson el abból a közösségből.

Pofátlanság az, amit Te teszel a Tanároddal, - engem felpofozott az alsó tagozatban a Tanárnőm, amikor "elfogott" egy általam írt és "postázott szerelmes levelet", - álltam is kint a folyosón eleget ezen felül, de nem is olyan katasztrófális a helyesírásom, mint Neked.

Nem tudom, hogyan lehetsz középiskolai diák ilyen "digitális diszplexiával"?

2010. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!