Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a homoszexua...

Mi a véleményetek a homoszexualitásról? Elítélitek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a homoszexuálisokkal alapvetően nincs problémám, mindenkinek a maga dolga, kivel és mit csinál, egyéni szocproblem. Viszont a kis szaros díszb.zik, akik szerint ez tök menő, és ezt reklámozni kell, meg idióta p.csásan viselkedni, meg felvonulni, na az baromira irritál. De ez igazából nem meleg- vagy nem meleg kérdés, hanem valaki vagy hülye, vagy nem. Csak az a baj, hogy a normális melegekre is ráhúzzák ezt a pózer képet, és ezért nagyon sokan elítélik a melegeket, általánosítanak, mert a közvélemény után mennek.

18L

2010. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem, igaz hogy nem szeretem a melegeket, mert úgy gondolom hogy ez nem normális dolog, és erkölcstelenség. De ha ők így akarnak élni, és így érzik jól magukat nem érdekel. Viszont ha magukat mutogatják, felvonulnak, stb, azt már elítélem. Hova jut így a világ?
2010. nov. 13. 17:08
 3/3 anonim válasza:
én ugyanúgy tekintek rájuk, mint a heterókra. ez egy genetikai probléma, nem tehetnek róla, és ha nem dicsekednek azzal, hogy melegek, akkor szerintem semmi gond nincs velük. de amikor egy szórakozóhelyen szinte rádmásznak, ahelyett, hogy mondjuk megkérdeznék, meleg vagy-e, na, az eléggé zavaró.
2010. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!