Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma villamoson egy gyerek...

Ma villamoson egy gyerek elhúzta a nyaka előtt az ujját aztán mikor felszálltam hozzám se szólt. Miért csinál ilyet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Álltam a megállóban aztán amikor jött a villamos és megállt de még nem nyitotta ki az ajtót egy 16-17 éves cigógyerek rákopog az ajtóra rám néz aztán elhúzza a nyaka előtt az ujját...

Amikor felszálltam ránéztem egy kicsit fostam bazz mi van ha ez most nekem ugrik kezem-lábam eltöri ráadásul volt egy haverja is...

De semmit nem csinált, a következőnél leszállt. Egész nap ezen jár az agyam hogy mi a fenének mutogat ha aztán még csak oda se szól...

Lehet hogy egy kicsit nevetséges vagyok...

14/F


2010. nov. 17. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Cigánnyal nem kell foglalkozni, nagy a pofája mindegyiknek, mert bandában járnak, de egyedül senkik... Ennyi. Én egyedül is meg tudom magam védeni, nem kell hozzá a fél falu, ami konkrétan a család.

Szal, semmi, cigány. Pont.

2010. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Én egyszer felszálltam a buszra és leültem az ablak mellett.A busz mellett állt egy másik busz,ahová épp szálltak fel.Ott várt a felszállásra egy roma család is.Én ülök az én buszomon nyugodtan,erre arra lettem figyelmes,h. valaki dörömböl az ablakon és üvöltözik.Elhordott a roma nő mindennek,kiabált,h. felszáll a buszra és lerángat,meg agyonver.Azt sem tudtam ki volt,sőt még életembe nem láttam!Se a nőt,se a férjét és még csak a gyerekeit se.Még csak nem is bámultam őket.Nem tudom mi a franc baja volt!Tiszta ciki volt ez az egész helyzet!
2010. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sulfur ***** válasza:
100%

Igen, pontosan így csinál aki idióta...

Dehát 70-es IQ-val mit vársz még??? Örülj neki, hogy nem csak áll a falnak támasztva, és folyik a dzsuvás nyál a szájából...

2010. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

A ciggerek képtelenek beilleszkedni a társadalomba, több száz év próbálkoznak az integrációjukkal - sikertelenül.


Nem kellene integráció helyett mondjuk irtani őket? Sokkal sikeresebb megoldás lenne. Nyugodtan mondhatjuk hogy az integrációs megoldás csődöt mondott.

2010. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
A vérükben van a magyarok utálata,így mindenkit kiirtanának aki mosakszik,dolgozik,tisztességes,és nem bűncselekményekből él. Sajnos ennyi. És ehhez a kormány asszisztál.
2010. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell félned, csak a pofájuk a nagy meg menőnek érzik ezt, főleg, hogy egy kisfiút fenyeget. Amúgy ha ott ülsz, gondolom voltak mások is, akkor amúgy se bántanak, mert vannak mások is és biztos megvédenek. Amúgy nem lehet, hogy össze kevertek valakivel és mikor felszállt akkor vette észre? De tényleg ne aggódj, ha pedig félsz kérd meg a barátidat, hogy menjenek veled haza :)
2010. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet összekevert valakivel...
2010. nov. 17. 18:51
 8/9 anonim válasza:

Ha ez a Hős utca környékén volt, akkor meg sem lepődök. :)


Amúgy az iskolai integrációt is csak a pénz vezérli, mert normál magyar gyerek után az iskola kap x összeget, míg a roma után 3szor ennyit. Durván 60-70 ezret havonta, csak 1 fő után. Ha egy iskolában csak 10 van, akkor számoljunk csak ez mennyi lesz 1 hónapban, 1 évben stb... És csakis ezért tűrik meg őket ott, hogy legyen pénz...

2010. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Durván úgy 400 ezer forintot tesz zsebre egy átlag roma család mindenféle szociális támogatással meg ilyen-olyan címeken történő segélyezéssel. A magyar ember napi 25 óra munkával keres jó esetben 90 ezer forintot, aminek jórészét elviszi az adó.


Rendkívül érdekes dolog az is, hogy míg a fizetések lassan csak mutatóba lesznek,hogy éhen ne dögölj, addig a segélyek összege nemcsakhogy nem csökken, hanem még növekszik is. Mégis, ki a halál akarna dolgozni, ha munka nélkül ötször akkora jövedelemhez juthat, mint vértpisilős napi 25 óra munkával?


Az emberek várták a Fityeszt, mint a messiást, hátha a jóságos Orbán Viktor bácsi rendet csinál...és egy nagy kalap szart kaptak helyette. Tök mindegy, ki van hatalmon, ezt az abszurd helyzetet egyikük se akarja orvosolni. Elképzelem milyen iszonyatosan nehéz dolog hozni egy rendeletet, ami megszüntetné a romák segélyezését...aki pénzt akar, menjen dolgozni, vagy dögöljön éhen.

2010. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!