Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire lehet valami véletlen?...

Ennyire lehet valami véletlen? Pont az órára néztem 22:22 perckor, és elgondolkodtam hogy valami tuti történik a világban...

Figyelt kérdés

Este néztem az egyik közösségi oldalon hogy az egyik ismerősöm 22:22-kor jelentkezett be...Elkezdett üldözni a 22-es szám, pl.:az orvosnál is a 22-es kártyát húztam...

Mikor legközelebb találkoztunk utána megint 22:22-kor jelentkezett be...

Lehet ennyire véletlen valami?


2009. jan. 12. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hat az attol fugg hiszele a csodakban hiszele a veletlenekben.

Nekem szemely szerint a 22 a szerencse szamom. Parom is es en is 22-en szulettunk es mar osszeszamoltam 14szer hozott szerencset ez a szam, na de nem ilyen csekely ugyekben nagyobb komolyabb dolgokban.

2009. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%
én is 22.én születtem.
2009. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mellékesen az ismerősöm 22 éves...És majdnem 22.-én (23.-án)született...
2009. jan. 13. 18:43
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én csak annyit mondok: ilyen állapotban NE!!!! nézd meg az 23-as c. filmet.
2009. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak azért van, mert a 22-es számra figyelsz, és mindenhol azt keresed. Azonban, ha mondjuk a 5-ös számra koncentrálnál, egy idő után mindig azzal találkoznál. Szelektív figyelemnek hívják, a 22-es számnak más jelentősége nincs.

Petranova

2009. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Engem már hosszú hónapok óta üldöz a 22:22.Egyik barátomat is üldözte,aztán 22 évesen 22-én kiderült,hogy súlyos beteg.Azóta elmúlt neki.Én decemberben töltöttem a 22-t,és holnap mennék a munkahelyemre,hogy megtudjam meghosszabbítják-e a szerződésem.De az előbb rádöbbentem,hogy holnap 22.-e van.Napok óta parázok a melóhely miatt és holnap végre megtudhatnám,de elbizonytalanodtam.Viszont ha bemegyek,legalább megtudom,hogy az én esetemben szerencsés vagy balszerencsés-e a 22:22.Szerintetek?Ha engem kérdeztek,biztosan valami jel amit nem veszünk észre még.Lásd a barátom...
2009. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem èvek òta üldöz a 20.53-as szàm.Nagyon sz@r èrzès.hiszed vagy nem szinte 99%ban minden este ilyenkor nèzek rà az òràra.vagy direkt megakarom nèzni hàny ora, vagy csak odatèved a szemem.sztem tuti jelent valamit.lehet,2053ban fogok meghalni,vagy 20:53kor,de màr rendesen fèlek töle:(
2009. febr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó!

Hallottál már a tudatalattiról és a biológiai óráról?

Mert rendesen megtréfálnak..

2009. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem.mèr,te talàltad fel?hrrr
2009. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem van egy csj ismerősöm, aki maga a 22:22 XD mikor megismerkedtem vele, előte egy héttel pont 22:22:22 kor pillantottam az órára, és ez totál véletlen megtörtént egymásután 6 napon ! aztán a 7. napon megismerkedtem egy lánnyal, aki aznap megadta a számát de úgy hogy küldött nekem egy visszahívós smst 22-22 kor ! azután már csak a lánynál jelentkezett az időpont ! rájöttem, hogy kedvelheti ezt az időpontot, mert egy csomó visszahívóst küldött abban az időpontban, és sokszor írt rám abban az időpontban ! egyszer valamikor megkérdeztem tőle, hogy jelent-e valamit? azt mondta, hogy akkor kell kívánni! tegnap pont beszélgettem vele, és pont akkor írt rám 22:22 kor megint és akkor elmeséltem neki, hogy mennyi 22 es van mostanában, és hogy ő lett a 22- es(em XD) és még az is kiderűlt, hogy egyszer 22-én megrázta az áram, és összeraktam a képet! annak köszönhettem, hogy megismertem, mert ha nem rázza meg az áram, akkor nem jött volna egy héttel később az eredeti tervei helyett, és nem ismerkedett volna meg egyik haverommal, és össze sem jött volna másik haverommal, és akkor én sem ismerném.
2009. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!