Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik német városban élnétek...

Melyik német városban élnétek a leginkább és miért: Berlin, München, Köln, Frankfurt vagy Düsseldorf?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Hogy őszinte legyek, úgy önmagában egyik sem vonzó számomra. De ha jó megélhetést, vagy barátokat, találnék, vagy bármi egyéb személyes ok oda húzna... az más. Ha föltétlenül választani kellene, akkor Frankfurtot választanám, mert ott van egy óriási repülőtér, és onnana a világ minden részére elutazhatnék. Kivált ha ott dolgozhatnék. Akkor ingyen repülőzhetnék...
2010. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Köln! Éltem ott egy csomót, és visszahúz a szívem :D
2013. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én Frankfurtban laktam 3+3 hetet, nagyon tetszett, egészen élhető városka 600 000 körüli lakossággal. Körbe van egy erdő-gyűrű :) Van munka is, de azért nem olcsó.

Münchenről azt hallottam, hogy nagyon drága, de ha van egy jó munkád, akkor meg lehet élni. Berlinről annyit tudok, hogy nagyon nagyváros, tehát van sok munkanélküli is de van meló is bőven, meg olcsó/drága környékek...

2013. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!