Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van az osztályunkban egy...

Van az osztályunkban egy kiscsaj, aki iszonyúan nagyképű. Hogyan égessem le mások előtt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van az osztályunkban egy hülye kiscsaj,aki iszonyúan nagyképű,de sajnos nem mindenki utálja az osztályban,csak egy páran.Annyira utálatos,nagyképű,már miatta iskolába sincs nagy kedvem menni!Szóval azt szeretném,ha adnátok pár tippet hogyan tegyek neki keresztbe.Nem gondolok nagyon durvára,csak olyanra,amitől megutálják a többiek is.
2009. jan. 14. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Te meg gyökér leszel, ha ilyet teszel. Nem tudom melyik a jobb...

Figy szard le a fejét és kész, legyél a saját barátaiddal, és rá se nézz...

2009. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

egyetértek az előttem szólóval,sajnos valószínűleg hiába teszel bármit is, ő nem változtat a viselkedésén.feleslegesen meg ne erőlködj h.leégesd.-ne süllyedj le ilyen mélyre..

ennek akkor lenne értelme, ha hatással lehetnél a csajra,de erre kicsi az esély..szóval kerüld amennyire csak tudod,ha piszkál hagyd figyelmen kívül...legyél olyan amilyen magadtól vagy,ne változz senki miatt...biztos neked is megvan a magad baráti köre,inkább legyél velük..

2009. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

"Szóval azt szeretném,ha adnátok pár tippet hogyan tegyek neki keresztbe.Nem gondolok nagyon durvára,csak olyanra,amitől megutálják a többiek is."


1. szerintem ha megutálja mindenki, az eleve durva

2. TE ne akard megszabni a TÖBBIEKNEK, hogy mit gondoljanak. ne akard, hogy ugyanazt gondolják mint te.. ne akard megszabni nekik... mert lesüllyedsz, és ugyanolyan szánalmas leszel mint amennyire szerinted szánalmas a csaj.

3. hidd el, egy iskola elég nagy kettőtöknek. ahogy a második válaszoló mondta: "biztos neked is megvan a magad baráti köre,inkább legyél velük..". teljesen igaza van.

ne is foglalkozz vele egészen addig, amig nem köp bele a levesedbe. ha beleköp, próbáld meg kivédeni. ennyi

2009. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nézőpont kérdése minden hi kicseszel vele mások szemébe te lehetsz tapintatlan paraszt (főleg a lányok szemébe ami nem jó) tapasztaltból mondom h ezek az emberek mindig repülnek egy kicsit aztán zuhanak egy angyon ha te normális maradsz akor sokal joban szeretni fognak:)
2009. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak néhányan utáljátok, nem lehet, hogy inkább bennetek van a hiba? Esetleg irigykedtek rá, mert népszerűbb, mint ti?
2009. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Miért utálod igazából?Mert népszerűbb,szebb,szeretik a fiúk?Vagy azért mert kibeszéli a barátnőit,szemét,és úgy viselkedik mint egy qva?

Nem mindegy ha az előbbit választod akkor szerintem még simán a barátnője is lehetnél.Sosem tudni.Ha az utóbbi igaz rá akkor nem árt megleckéktetni.Pl elmondhatnád a többieknek hogy ha kibeszélte őket,vagy ilyesmi.De sztem az ilyen beképzelt ribiket azzal is lehet idegesíteni ha hülyén nézel rájuk és röhögsz rajtuk ha megszólalnak.

2009. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Az első mondatodból üvölt, hogy full féltékeny vagy a csajra. Neked kéne változnod és nem neki. Undorító, amit csinálni akarsz.. Ha semmit sem ártott neked, mit pattogsz?
2009. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Te se vagy jobb, hallod...

Inkább próbáld tanulásban lehagyni, nekem bejött.

2009. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
36%

Szentem bekéne égetni.

Nálunk is volt egy ilyen csaj ráadásul szőke ő volt a fiúk kedvenckéje. Minden vasárnap bevolt állva mint . . . és rámászott állandóan a fiukra (akkor amikor részeg volt) kb mindik a fiuk cipeltél haza és ezzel mi is jól beégettük az és most ott tartunk hogy az egész osztály utálja. Bisztos h szokott olyat csinálni az a csaj amivel be tudjátok égetni csak figyelj. Ja és azt a csajt csak úgy ismerik hogy esztergom nagy . . .(ugyanis eszetergomi vook) És igenis h bekell égetni az iylen nagy képüket, hogy leszálljanak a földre.

2009. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges ha leégeted, mert akkor csak te leszel a szemét. ha neked rosszat tett, akkor mond a szemébe amit gondolsz róla, ha meg se tud szólalni, saját magát égette csak le, ha visszavág, vágj neki vissza. Mindenesetre ezt ketten intézzétek el, nem kell az egész osztályt bevonni.
2009. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!