Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol a titok az UFO-kal kapcsol...

Hol a titok az UFO-kal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mint azt tudjuk az UFO jelenségek "nagyrészét" már több mint fél évszázada eltitkolják a nép elől és nem tudom, hogy miért egyszer úgy is kiderül, sőt mi a helyzet ezekel az emberekel akik eltitkolják, ezt a saját családjuk elől is eltitkolják? szerintem ez enyhéz is szólva gerinctelenség!!!

Csak eltitkolják előlünk mint pl: ROSWELL ott történt valami, valami amiről nekünk a "jónépnek" nem kellene tudni fogadni mernék!

Ti mit szóltok ehhez?


2009. jan. 14. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez így van. Nem tisztességes. Hogy miért van ez? Csak ők tudják. Biztosan sok tüntető lenne, a boncolások, kísérletek ellen. Én erre gondolok.

Gondoljunk csak az 51. körzetre, amit tudunk,h létezik, és ha illetéktelen jár arra, egyszerűen lelövik. Mégis azt állítják nincs ott semmi. Engem is érdekel(ne) ez a téma.

2009. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Hát reméltem hogy humor kategóriás a kérdés mert akkor annyit mondtam volna "ODAÁT" xD

De így...hát a NASA titkolja de elég sok felvétel és egyéb kijutott tőlük...fagyasztott űrlényholttestekről...meg hasonlón ez a Déniken is lefotózott egy marhára titkolt képet egy maja piramisban amin egy űrhajóban ülő ember gombokat nyomogat...de Miért kell annyira titkolni egy kőtáblát?

2009. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Védenének minket, csak rosszul. Eltitkolják, mert azt hiszik, hogy amíg nem vagyunk biztosak az idegenek létezésében egyszerűen le lehet hülyézni a szemtanúkat, áldozatokat. Azt hiszik, hogy ez a jó megoldás...
2009. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
érdekes eltitkolás az amiről mindenki tud.
2009. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Van aki NEM akar tudni róla, és van aki nem fogadja el, és nem hisz neki.
2009. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezt hívják úgy, hogy boldog tudatlanság. Ha valóban eltitkolják, azt okkal teszik, és ne feledd el, hogy ez két személyes játék, tehát az idegenek sem mutatták meg magukat eddig nyiltan. Felteszem nem véletlenül, mert aki ürhajót tud építenit, annak ez cseppet sem lenne gond berepülni egy város fölé fényes nappal...
2009. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Emberek! UFO-k léteznek (azonosítatlan repülő tárgy), de ufonauták (idegen lények) nem.
2009. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Nézd meg az amikor megállt a föld c filmet, sztem olyasmi történhet most is...
2009. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hallotam, hogy tagadják az 51-es körzet létezését de én 110%-osan biztos vagyok benne, jah meg az a kőtábla is elég érdekes volt...
2009. jan. 14. 22:18
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Roswellben egy olyan katonai ballon zuhant le, amely vegyi, bakteriális vagy sugárzó harcanyagokkal folytatott kísérlet eszköze volt. Aluminizált saranból készült, ez a régi műanyagfajta az a "titokzatos" anyag, ami alapján később bizonygatták, hogy "földönkívüli" űrhajó stb.


A hadseregnek el kellett titkolnia, hogy lakott területek közelében környezetszennyező és egészségkárosító kísérleteket folytat. Ezért óriási titkolózás vette körül az esetet. Először azt állították, hogy egy meteorológiai ballon zuhant le, később ezt visszavonták. Elkezdődött a találgatás.


Mivel 1947-ben már bekerült a köztudatba a "repülő csészealj" fogalma, a keletkező új folklórban a roswelli objektum történetét egy idő után összekapcsolták a csészealjak mítoszával. Ekkor már csak az űrlények boncolásáról szóló történetet kellett - ez eredetileg egyetlenegy, nem megbízható tanú elbeszéléséből ismert, különálló történet volt - hozzáolvasztani ehhez a cselekményszálhoz, és kész lett a komplett roswelli mondakör.


Így vezetett a katonai és politikai vezetés titkolózása egy elképesztő modern mítosz születéséhez.


Roswellnél történt valami, amiről a népnek nem kellett tudnia: egy, a környezetre és a lakosságra káros fegyverkísérlet-sorozat. Mivel a hidegháború végéig erről egy szót sem szivárogtattak ki, ezért a népnek maradt a vad találgatás. Meggyőző hivatalos ellenvélemények hiányában aztán a legvadabb spekulációk születtek így.


Mindezt onnan lehet tudni, hogy már évek óta feloldották a titkosítás alól a releváns dokumentumokat. A roswelli rejtély már vagy 10 éve meg van oldva.


Roswell esete érdekesen példázza azt, hogy születnek a legendák, a mítoszok, és hogy miért nem jó, ha a politika el akar tussolni valamit, amit nem lehet.

2009. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!