Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen beszólásokról vagy...

Milyen beszólásokról vagy elszólásokról hallottatok, amik az altatás (műtét) utáni pillanatokban hagyják el a betegek száját?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm szerelmet vallott a mütősfiúnak:D A nővéremet pedig már elaltatták,de még hallotta mit beszélnek az orvosok egymás közt: Na zavarjuk le gyorsan,haza akarok érni a Paula és Paulinára:d
2009. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Egy lottó ötös számait.

Sajnos nem a következő héten, hanem az utána következőn húzták ki.

2009. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nővérem is szerelmet vallott! Másik esetben belebeszélte a barátnőjébe, h. vmi gagyi dalt fog énekelni (majd megkérdezem, h. mit). Hát, így történt... De csak ennyit dúdolgatott: Pa-paaah-paa...pu..

Én ennyit mondtam: "Ha hazamegyek, Anya csinál bablevest és mákosgubát!" :-))

2009. jan. 16. 09:57
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez a Paula és Paulina-s sem rossz! :-D
2009. jan. 16. 09:58
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Én két hónapja: "Basszus, olyan kicsi?! Elsorvadt, vagy mi a rák?!" - Félkómában megkérdeztem, mekkora lett a kislányunk. :"D
2009. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Engem mikor a műtősfiú rakott vissza az ágyba azt mondtam neki :"ilyen volt egy könyvben.Mire Ő: Remélem nem egy Agatha Christie regényben...." az írónő egyik könyve volt az éjjeliszekrényemen:DDD
2009. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem! A Tipi Tapi Dinót énekelte tesóm barátnője, de csak ennyit: "Tipi-Tapi...."
2009. jan. 17. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen erről nem hallani a tvben :DDD Most már előre félni fogok, ha bármi történik én direkt nem fogok megszólalni, mert tuti valami olyat mondanék, hogy utána nem nézhetnék senki szemébe a szégyentől.
2010. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A beszéd akaratlanul jön! :-) Én sem akartam megszólalni! :-) De sebaj, ezeket már megszokták a műtőben! :-)
2010. máj. 13. 15:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Uhh,ezek tök jók :)
2010. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!