Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom azt hogy meghalt...

Miért álmodom azt hogy meghalt a férjem?

Figyelt kérdés
fél éven belül ez a 3. alkalom hogy azt álmodom hogy elveszítettem a férjemet. az nincs benne az álomban hogyan hal meg, csak a nagy fájdalom van és az az érzés hogy nem tudom elképzelni nélküle az életet.végül sírva ébredek.
2009. jan. 14. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Éredekes... Egyébként ébren férjnél vagy?
2009. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Álmainkban általában azok a dolgok jönnek elő, amelyek belső félelmeink. Te nem akarod elveszteni a férjed, és ezen "görcsölsz". Ne tedd. Ha el kell mennie, úgyis elfog. Ez ellen te semmit nem tehetsz. Inkább édesítsd meg az addigi életét.
2009. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Félted őt, és talán tudat alatt látsz egy veszélyt (amit mondjuk ébren nem mersz bevallani magadnak).


Figyelj oda rá, és vigyázz rá. Próbáld meg beprogramozni magadnak, hogy megálmodod azt is, hogyan hal meg (de ezzel vigyázz: ez csak álom lesz. Ebben sokféle tényező van, ezért nem lehet készpénznek venni).

Ha (úgy gondolod, hogy) rájössz, hogy mi fenyegeti, beszéld meg vele.

2009. jan. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Több álmoskönyv szerint ez azt jelenti, hogy az illető sokáig fog élni.
2009. jan. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is többször álmodtam már olyat, hogy nagy bajba került. Egyszer levágta a kezét valami, máskor meg a szemem láttára kezdett elsüllyedni egy iszappal teli gödörben. Mondanom sem kell, hogy totál halálfélelemmel ébredtem fel. Mindig figyelmeztetem, mire ügyeljen aznap, mert szerencsére van egy olyan képességem, hogy aznapra megálmodok aprónak tűnő dolgokat, amiket ha nem említek meg, megtörténnek. Ha előtte beszélek róluk, nem lesz belőlük semmi. :) Így úszta meg, hogy amikor az ablakkeretet szedte szét egy létra tetején, elvágódott, mert szétment alatta a létra, de nem fejelt bele a csákányba, mert azt előtte átraktam a másik falhoz - az álmom hatására.
2009. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!