Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni azzal, ha...

Mit tudok kezdeni azzal, ha az osztálytársaim rám sütöttek egy bizonyos személyiségtípust?

Figyelt kérdés

Huszonheten járunk egy osztályba, és abból a huszonhat emberből egy se tudja, hogy milyen vagyok igazából, még az úgymond barátaim sem.


Amiket ők szoktak mondani, ha jellemezni kell:

- animés

- csendes

- stréber


És ez kimerül ennyiben, pedig nem vagyok stréber, mert rosszak a jegyeim (3-5 között)... nekem nem felelnek meg, de igazából nem is érdekelnek, ezért SOHA nem tanulok, ha nem muszáj, így nem szoktam maximumot nyújtani.

Azért vagyok csendes, mert nincs mit beszélnem velük. Nem érdekel az, ami a többséget.

És lehet, hogy szeretem az animéket, de még rengeteg ilyen osztálytársam van, és igaz, hogy én hoztam be ezt az egész őrületet az osztályba, meg az egész iskolába is, de mellettük én már kispályásnak számítok, így ha tehetem, onnan is kivonom már magam...


Sok minden érdekel, nem tudom azt mondani, hogy csak ez vagy az. Például a zenei ízlésem is sokrétű. Hallgatok komolyzenét, gothicot, gothrockot, rockot és metált meg egy kevés punkzenét is, illetve japán könnyűzenét, de a discot és az egyéb tucatzenéket például nagyon nem szeretem. Nem járok bulizni, nem sminkelek. Szemüveges vagyok, nem követem a divatot, és figyelek órán, nem azzal töltöm az időmet, hogy a mobilomon netezek és/vagy sminkelem magam a tanárok szeme láttára.

Sokat olvasok, ettől nagy a szókincsem, és szeretem is használni, amit mások néha nem is értenek az iskolában... merek viszont kérdezni, ha nem értek egy szót, emiatt pedig érdekes módon lenéznek...

Írni is szoktam, rajzolni, érdekelnek a művészetek, és rossz sportember vagyok, nem szeretek kimozdulni. A tanult idegen nyelvemből (német) jó vagyok, és igyekszek is jó maradni, csak a szellemi dolgok érdekelni, a fizikai munkával járók kevésbé.


Mi van velem? Milyen a stílusom, ami miatt ennyire nem illek, és nem is akarok a környezetembe illeni?


13,5/L

8. osztály


2010. nov. 27. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a tucatemberekre, te egyedi vagy.Ezen ne is változtass és akik ez miatt lenéznek, nem érdemlik meg a társaságodat.
2010. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát figyelj..8.os vagy. jön a középsuli.ott majd barátkozz és minden oké lesz..
2010. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!