Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek értelmes egy...

Electronicperson kérdése:

Szerintetek értelmes egy bankkártya? Jó az valamire? Mert lehet igényelnék egyet az otp-nél nem tom.

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy hogy értelmes?Egy tárgy nem lehet értelmes.Hogy neked érdemes e csináltatni, az más kérdés...
2010. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy az OTP-nél nem érdemes, mert mocskos egy bank :S

Amúgy persze, hogy jó, tudsz fizetni vele, tudsz fölvenni vele pénzt, ugye bankszámláról neten keresztük lehet átutalni pénzt, ha gyorsan egyenes vonalat kell húzni, akkor vonalzó(bár erre én a személyit használtam már, mert bankkártyá nincs)...

2010. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azon múlik pl, hogy a bevételeidet készpénzben vagy bankszámlára utalva kapod-e. Aztán a vásárási szokásaidon is. Ha kp-vel szeretsz fizetni és abban is kapod a pénzeidet, akkor csak megdrágítod és láthatóva, követhetővé teszed a pénzügyeidet. Ugyanakkor ha fix havi fizud van és utalva kapod, akkor jól jársz, ha a folyószámládhoz csináltatsz egy kártyát. Ekkor ugyanis ATM-ből tudsz felvenni, nem csak a banki nyitvatartási időben, fiókban, drágábban és sok helyen tudsz is fizetni vele.

De ha nem adózott és nem hivatalos pénzed van, akkor ne tedd be számlára, mert egy vizsgálat során a látható pénzek kényelmetlenül érinthetnek.

2010. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mi honnét tudjuk? Szükséged van rá? Fogod használni? Ha igen, akkor legyen. Ha nem, akkor fölösleges pénzkidobás.
2010. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!