Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gondolják az LSD-ét...

Miért gondolják az LSD-ét kemény drognak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 08:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem gondolják, az. Hogy mi alapján lesz valami kemény, vagy könnyűdrog, azt a társadalom dönti el, attól függ mennyire fogada el a használatát, illetve nyilván beleszól az állam is, oda-vissza hatnak egymásra.
2009. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Talán mert az? :)

Mert közvetlenül a tudatra hat, azaz a legveszélyesebb hatást produkálja. Volt már itt egy hasonló kérdés, akkor sem értettem, hogy aki drogozik az miért keres igazolást olyan helyen, ahol úgyis le fogják hurrogni...

2009. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Mert:

"A pszichedelikus drogok paranoiát, zavarodottságot, és a valósággal való kapcsolat teljes elvesztését okozzák olyan politikusoknál, akik soha nem fogyasztották azokat."

Timothy Leary

2009. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
nem drog, hanem tudattágító szer, és azért van betiltva, mert az emberek sajnos csőlátásúak, és korlátolt gondolkodásúak, és ami egy kicsit is eltér az általuk megszokottól, az már veszélyes és rossz......
2009. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Elárulom, hogy még bizonyos gyógyszerek és alkohol rendszeres együtt fogyasztása is egy idő után ugyanolyan pszichés és azonkívül függő állapotba juttathat, mint a drogok, és nagyon nehéz a leszokás, pedig ezek "legális drogok"....
2009. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát ugyebár az LSD hallucinációt okoz , elég sokáig hat ugy 5-6 órán át. Kemény drognak azért tartják sztem ,mert szintetikusan állítják elő ezért aztán több veszéllyel is jár pl flashback ( LSD használata után bármikor akár 5 év múlva is újra átéled a "túrát " , ami elég veszélyes , gondolj bele épp vezetsz amikor behallucinálsz ...:S )

De vannak legális drogok is amik hallucinációt okoznak pl : szerecsendió , látnok zsálya

Remélem nem azért tetted fel a kérdést , mert ki akarod probálni , tényleg nagyon nagyon veszélyes , ha ilyesféle utazást szeretnél átélni ne ezzel probáld ki

2009. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Hali!

Tök utálom ha vki úgy írja le a véleményét mintha tény lenne!!!

Én rendszerese használok LSD-t és én sem értem hogy mért a kokain és a heroin közé sorolják be.


Egyáltalán nem alakít ki fizikai függőséget!!

2009. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
az igaz h nemalakít ki függöséget en 2szer toltam amugy füvön függök. egyik barátom kiprobalta kb 10 éve és a gyerek örök életére nyomorek lett töle. nemazert mert balesete volt hanem mert ugyhatott az agyára.. nagyon veszélyes viszont de legalább függöség nincs
2009. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
mi??? és mért lett nyomi???? szellemileg?? bocsi az OFFért de érdekel!
2009. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
aha olyasmi.. nagyon kivan kiszülve ugymond rajtmaradt de nemugy mint a trip közben. még erdöben meg ilyen parás helyeken este nemmer setalni mert mondja h olyanokat haluzik hogy jobbis hogy nemtudom. de az egeszben az a durva hogy ö nemtudja megkölönböztetni a valoságot a haluktol..:S
2009. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!