Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy néha nem...

Miért van az hogy néha nem tudok felébredni?

Figyelt kérdés
Elég jó alvó vagyok, ha álmodok érzek fájdalmat szagokat izeket stb. Viszont ,ár nem egyszer fordult elő hogy olyat álmodtam, amit nem tetszett és ugye emiatt igy az álmomba megcsiptem a karomat nem is egyszer mert hallottam, hogy ilyenkor felébredünk de egyszerűen nem sikerült szoval végig kellett élnem azt rémálmot amit láttam.
2009. jan. 17. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is szokott lenni!!!De nem tom miért van!
2009. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az agyad, vagy a tested akar figyelmeztetni valamire: pl: ha égőházban vagy, akkor gyomor égésre, ha álmodban ki hullanak a fogaid, az az hogy félsz hogy elveszted, valamelyik vagyonodat. Mindennek megvan a maga jelentése, érdekes dolog. Valszeg azért nem ébredtél fel, mert a tested vagy az agyad nem akarta hogy felébredj, szóval valami nagyon fontos lehet, és arra kér hogy figyelj rá oda.

Egyébként ajánlom figyelmedbe a Tudatos álmodás nevű dolgot, a neten sztem fent van, csak ide bemásolni kicsit nagy helyet foglalna.

Sztem itt lehet az e-mail címedre küldeni üzenetet, ha akarod elküldöm, csak mond meg, hogy kell-e.

2009. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elolvastam ezt a tudatos álmodás dolgot- érdekes, kipróbálom.
2009. jan. 18. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!