Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rák vagyok, és erősen hajlok...

Rák vagyok, és erősen hajlok a nosztalgiázásra, múltban merengésre. Ezzel a többi rák is így van?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rák vagyok, és sajnos én is a múltban élek, a jelent próbálom túlélni, a jövőre meg nem is merek gondolni, mert rettegek tőle.
2009. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
A remeterákok azok biztosan. De lehet ám, hogy a folyami is! ;D
2009. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukám rák, és ő teljes mértékben ugyanilyen. :)
2009. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek nosztalgiázni és a régi fotókat, ilyesmiket nézegetni. De én azért összességében azt tudom mondani, hogy a jelenben élek! Csak fontosak nekem a gyökereim is.
2009. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát igen ezzel én is teljesen így vagyok. Szívesebben élnék megint a hetvenes- nyolcvanas években.Akkor tényleg minden más volt! Nagyon szeretem a retro oldalakat nézegetni,és sok régi meséskönyvemet is összegyűjtöttem már.Ngyon hasznos ez az internet, nem is gondoltam volna! De azért kénytelen vagyok a jelennel és a jövővel is foglalkozni, mivel 2 gyerekem van. Tudom ,vannak nem tipikus rákok is, akik egyátalán nem foglalkoznak a múlt dolgaival, hiszen mindannyian mások vagyunk.
2009. jan. 18. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:
én is rák vagyok, és ugyanez jellemző rám is. leginkább nyolcvanas évek, de a pár évvel ezelőtti múltra, emlékekre is szívesen, és gyakran gondolok
2009. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rák vagyok. És teljesen igaz rám, hogy a múltban élek. De én ennek nagyon örülök.:) Sokan csak átfutnak a pillanatok felett, de én kiélvezem, utólag is..:)
2009. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én is rák vagyok, én is nagyon szeretek nosztalgiázni, szeretem a múltat, sőt, a történelmet is! :) Mi már csak ilyenek vagyunk

S.

2009. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én akkor kilógok a sorból! :D Rák vagyok, a jellenek élek, és jövőn gondolkodom, hogy milyen lesz, hol folytathatom tanulmányaimat, milyen munkahelyem lesz és hogy miket engedhetek majd meg magamnak. :) És ezeket már el is határoztam, hogy mik a céljaim és miket akarok!
2009. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jah, és a történelmet is utálom! Persze a gyökereim érdekelnek, csak nem merengek rajtuk, tudom kik voltak, és kb. ennyi. :)


/utolsó válaszoló/

2009. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!