Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy fiúnak jó...

Hogy tudnék egy fiúnak jó haverjává válni?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem akarok tőle, szóval nem jön be, csak nagyon jófejnek találom. (oszálytársam) De az a baj, hogy még sose beszélgettünk ugy normálisan, lehet nem is nagyon talál szimpatikusnak...:s
2009. jan. 19. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Rám az osztályba féltékenyek a csajok mert minden sráccal jól eltudok beszélgetni meg kedvesenk jófejnek is tartanak :) Próbálj meg jó témákat felhozni nem feltétlenül a Counter Strikére (cs) vag máár (css)-re gondolok hanem akár lehet az a tegnapi vagy valamelyik nap mikor valami jó történt (osztálykirándulás vagy hát attól füg hány éves vagy mert én 12 és 6.-os):D:D vagy ha meg van msn-en akkor beszélgess vele.Én is annyit szoktam velük beszélni meg hülyülni demostanába nem mert az egyik fiúval össze vesztem és ő volt az 1etlen megértő és szerettem na de nem lényeg xD

spróbáld érzékelni vele h te is ott vagy és szeretnél vele barátkozni,hülyülni :) ;) sziijja

2009. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??? Én 14 de én alapból a fiukkal jobban kijövök bár vannak lány barátaim is. Szerintem az fontos hogy ne játszd meg magad ne légy fiús,de nem is kell kényes libának lenned. A lényeg hogy add magad. ÉS bármiről beszélhetsz vele,egy dolgozatrol meg kérdezed hogy sikerült és igy folytatodik a beszélgetés. Vagy ha ,,bandázó,,típus vagy akkor hivd el arra a helyre ahol a barátaiddal szoktál lenni. Nem hiszem hogy enm vagy neki szimpatikus mert ha belegondolsz a lányok és a fiuk külön csoportokban állnak álltalában és igy nincs is nagy esély arra hogy megismerd kikéve ha oda mész hozzá.
2009. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sose jarj mas kedvebe. legyel onmagad. halgass meg masokat es fontold meg a velemenyed es masoket. ha tetszik neki amilyen vagy akkor talan o kezd erdeklodni irantad.. ha nem akkor csak a latszat tetszik neked de nem a te vilagod. mindennek meg van a maga ideje.
2009. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!