Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "megszabadulni"...

Hogyan lehet "megszabadulni" a fehérnemű csomagküldő szolgálatoktól?

Figyelt kérdés
Remélem lesz akinek ismerős lesz a szituáció... :) Régebben újságokban volt található szórólap, ami fehérnemű szettet reklámozott olcsón, meg lehetett rendelni, postai úton kiküldték, stb.. A probléma viszont az, hogy azóta is hónapról hónapra elküldik az ajánlataikat, ha elfelejtem visszamondani, akkor pedig magát a terméket is, és őszintén szólva szeretném végleg lemondani, mert annyira a minőséggel sem vagyok elégedett.. Hogyan lehet megtenni?? A honlapjukon nem találtam erre lehetőséget, a megadott e-mail címről visszajött az e-mailem, a telefonos ügyfélszolgálaton nem érem el őket... Ennek ellenére léteznek, mert a bugyik, illetve az azokat ajánló prospektusok hónapról hónapra jönnek. Na meg a felszólító levelek és csekkek is ha nem fizetem be időben az általam igazából meg sem rendelt terméket... :( Van valakinek tapasztalata hogy mit lehet tenni?
2008. jan. 16. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Küldd vissza a cuccost egy levél társaságában.
2008. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én ismerem a problémát. Én úgy csináltam, hogy addig hívtam az ügyfélszolgálatukat amíg nem sikerült elérni őket, és mondtam, hogy szüntessék meg a tagságomat teljesen. Az első válaszolóval abban egyetértek, hogy nyugodtan felbontás nélül(!!!) küld vissza a csomit, és így nem kell kifizetni.

2008. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na erről nekem is van tapasztalatom. Az a TONO cég volt. Csörög mobilom, felkapom. Egy idegen pasi, hogy rendeljek a páromnak meglepetés gatyót. Először rögtön le akartam tenni, de olyan aranyos volt a pasek, mondom, egy gatyó nem a világ, az az ezres a poént is megéri. Mondta, ha tetszik a gatyó, rendelhetek majd még. Megjött a gatyó meg a prospektus, benne a gatyó már több ezres áron. Na mondom, akkor mégse rendelek többet. Erre jön egy csomag, benne 2 gatya meg egy csekk, majd 5000 Ft. És egy újabb prospektus, abban már nem csak gatya, hanem női bugyi is volt. Na, akkor szakadt el a cérna. Felhívtam őket telefonon. Elmondtam, hogy mégis szemtelenség, hogy nekem azt mondta a fiatalember, hogy rendelhetek ha akarok, most meg rendelés nélkül küldenek. Erre a hölgy, hogy nem kell kiabálni, meg hogy miért nem olvastam el a levelet amit küldtek. Erre én: ugyan miért olvastam volna ha egyszer a telefonban mindent megbeszéltünk? Mondtam neki, hogy ez a vevő megtévesztése. És hogy én ezt AJÁNLVA visszaküldöm, meg bármit amit küldenek nekem. Meg hogy ezt mindenhol terjeszteni fogom, hogy a TONO cég menyire kitolt velem. Azóta se kaptam tőlük semmit :)
2008. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!