Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell kanócot cserélni a...

Hogy kell kanócot cserélni a Zippo öngyújtóban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Kihúzod a belsejét

2. Kiszeded az anyagot, amibe a benzint is töltöd

3. Csipesszel megfogod a régi kanócot, és kihúzod (és szemöldökcsipesszel szoktam)

4. Felülről elkezded befűzni az új kanócot, majd alulról a csipesszel tovább húzod addig, amíg kell

5. Visszarakod a belét, és összerakod a gyújtót.


Én kb így szoktam. De ha még nem cseréltél benne soha, akkor lehet, hogy nem is kell újat venned, csak a régit kell kijebb húzni, mert leégett a teteje.

2009. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan, leégett a teteje. El is kezdtem szemöldökcsipesszel húzni. Ám csak ilyen kis cafatok jöttek le róla, most meg már szinte csak a kanóc drótjai merednek ki onnanrajta egy kis kanócmaradvánnyal, így viszont hiába akarom kihúzni, a drótok miatt lecsúszik a csipeszről.
2009. jan. 21. 15:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Most arra gondoltam, hogy az csinálom amit leírtál, de nem új kanóccal, hanem csak megfordítom. Mit gondolsz?
2009. jan. 21. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
honnan lehet bele kanócot venni?
2009. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kanócot tudtommal bármelyik dohányárusnál lehet venni.

Szerintem csipesszel nagyon nehéz kanócot cserélni. Én az új kanócra vékony de erős cérnából hurkot rakok majd azzal egyszerüen behúzom az új kanócot.Már számtalanszor cseréltem így---nekem sikerült.

2009. jan. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2010. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az volt a baj hogy csipesszel próbáltad kihúzni, próbáld fogóval mindjárt egyszerűbb lesz. De már sokszor megvágtad a kanócot? Mert csak akkor kell cserélni ha kifogytál belőle mivel ha csak nagyon kormos a teteje és nehezen gyullad meg akkor csak egy fogóval kijjebb húzod a kanócot, levágod és tádám ég is
2011. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ANYÁDD válasza:
Úgy kellene kiszednem a szivacsos cuccot belőle hogy kicsavarjam az alján a csavart? És az nem baj hogy van benne benzin?!
2013. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!