Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek az életére kihat egy szám? Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval ezt úgy értem, hogy a sok dologban, ami történt velem, valahogy szerepet kapott a 26, 27 vagy 28-as szám. Pl. 27-én születtem; a kutyusom 28-án halt meg; 27-én jöttem össze az első szerelmemmel; 26-án született a két kedvenc lovam; ... és még sorolhatnám. Ez normális? Már előre félek azoktól a napoktól. Féltem a kiskutyámat...
2009. jan. 21. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

22-én születtem, aztán az első osztályban a 22-es számú széket kaptam(nem mi választottunk).

Később míg kisebb voltam, minden tombolában a 22-est kértem, többször bejött.

A párommal augusztus 22-én csókolóztam először, akkor jöttünk össze. Ő január 22-én született, én meg február 22.

Aztán interneten is nyertem, ott is a 22 szám jött be.

Anyukámat beszálliították a kórházba, s ezt persze nem én intéztem, a 22-es szobába került.

Kaptam ajándékba a nagyszüleimtől egy blúzot, 100 %-ra veszem, hogy nem nézték meg, be volt csomagolva és a vállán a 22 szám szerepel.

Van még egy dolog, ezt már nem írhatom le, de most hirtelen ezek jutottak eszembe, és nekem ez a szém a kedvenc számoom, gondolom érthető...:)

2009. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Persze, az összes szám ilyen. Csak legyen időd megtalálni az összefüggéseket. (Ez most "nem poén". Ezer lepedő ráhúzható BÁRMELYIK számra, az általad vázoltak szerint.)
2009. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
NE FÉLJ! Amitől félsz, az törvényszerűen megtörténik veled. Így lettek ezek a számok is az ellenfeleid. Keress inkább szerencsés számokat!
2009. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a legfontosabb.. ne félj (:

Nekem az egyik ilyen például a 27-es szám..

27-es házban lakunk, márc. 27.-én jöttem össze a szerelmemmel (távkapcsi) és ápr. 27-én találkoztunk először.. Még pár dolgot megjegyeztem ezzel a számmal kapcsolatban, de annyira nem keresem, szóval nem jut most eszembe :D

2009. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

elsőnek:

ha nem múltál el 22 akkor parázz!


xx

2009. márc. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!