Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőmnek karácsonyi...

Pryzmat kérdése:

A barátnőmnek karácsonyi ajándékként egy bőr pénztárcát ajándékozok, csak hogy a bátyám azt állitja, hogy ha pénztárcát ajándékozunk akkor a legkisebb papirpénzzel eggyüt kell átadni. Igaz ez? Aki tud valami hasznosat, kérem hogy segitsen.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem a poén kedvéért simán megcsinálhatod:D
2010. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D hát ha belegondolok XD
2010. dec. 20. 19:04
 3/6 Orsós Charmander ***** válasza:
0%
szerintem ez elég ciki dolog lenne..meg úgy eleve pénztárcát ajándékozni :S
2010. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát mivel ellopták neki és most csak olyan sportosat használ azért gondoltam erre, meg egyébként is ha eggyütt megyünk olyan helyen állandóan a tácákat nézegeti
2010. dec. 20. 19:34
 5/6 Cory Rose ***** válasza:
Hát nem tudom mi ezen olyan vicces, de én is úgy tudom pénztárcát nem illik üresen ajándékozni.
2010. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is kaptam most pénztárcát ajándékba és egy 10 Ft os volt benne. uh van ilyen szokás de sztem elég csak jelképes összeg. ez igy jó volt meg én nem örültem vna ha egy 500 ast találtam vna benne..
2010. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!