Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azok a nagy arcok akik másokat...

Azok a nagy arcok akik másokat beszivatnak, meg megaláznak és a többiek jókat nevetnek rajta? Szeretik az ilyen embereket? Melyik a jobb, ha nagy arc vagy, vagy ha jó ember vagy?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 03:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó ember vagy! Aki másokat megaláz és "nagy arc"-nak hiszi magát, az általában 20onévesen valami lepukkant albérletben találja magát, némi sittes rutinnal
2010. dec. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

persze az örök igazság, miszerint a tinédzsernél kegyetlenebb emberfajta nem létezi, itt is megállja a helyét

21/F

Én anno megaláztam egy két társam kisebb koromban, most így visszagondolva szívesen meg nem történtté tenném ezeket a dolgokat és máig életem sötét titkának tartom mindezt!

Lehet persze mondani, hogy gyerekek voltunk stb., de azért már kisebb korban is meglátszik a későbbi természete az embernek

A lényeg: inkább jó ember legyél! :)

Boldog karácsonyt!

2010. dec. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A kortárs média "népművelő" műsorai szerint az a jó, ha minél nagyobb az arcod, és minél mélyebbre alázod meg a másikat.

Ez persze rendkívül gusztustalan, a természet törvényei szerint az erősebb csak azért bánt másokat, hogy életben maradásának esélyét megnövelje. Amit a mai világban látunk-hallunk az természetellenes, mivel aki így viselkedik, az maga is áldozata egy nálánál erősebb jelenségnek, ám mivel az ellen nem képes tenni, így dühét nála gyengébbeken vezeti le - így születik meg a KÍNZÁS.

Hogy ez jó vagy sem, szánalmas e vagy sem, szerintem mindenki tudja a választ.

2010. dec. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a nálánál erősebb jelenség ilyen esetekben?
2010. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénzbeli tartozás, munkahelyi stressz, családi nyomás, anyagi kiszolgáltatottság.
2010. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki röhög a "nagy arcon" az vagy hülye, és viccesnek tartja, vagy fél a "nagy arctól", hogy őt is elkezdni piszkálni, és inkább ezért behódol. Ha nem röhögsz a "nagy arcon", akkor téged fognak b*sztatni. A "nagy arc" meg azért olyan amilyen, mert feltűnési viszketegsége van, vagy őt nem szereti senki, és így adja le a feszültségét.
2010. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
17:00-nak. Vagyis közhellyel élve, az élet.
2010. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!