Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen animét nézzek?

Milyen animét nézzek?

Figyelt kérdés
Néztem már death note-ot,bleach-et,narutot,nodame cantable-t,vampire knihgt-ot,nanát,chrno crushadét...stb.Nagyon nincs ötletem,hogy mit nézzek!!
2010. dec. 31. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Code Geass-t :)
2010. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 haggyámán ***** válasza:
100%
Van Hellsing
2010. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rozen Maiden, Claymore, Soul Eater...
2010. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A kertvárosi gettó

Junjou Romantica

2010. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ŁoŁ ***** válasza:
26%
semelyiket
2010. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el azokat, amik könnyen elérhetőek! Felejtsd el a népszerű animéket! Felejtsd el azokat, amiket magyraul is adtak! Nézz Neon Genesis Evangeliont!

- NieA under 7

- FLCL

- Natsume Yiijinchou

- Peace Maker

- Kenshin OVA

- Wolf's Rain

- Dennou Coil

- Midori no Hibi

- Love Hina

- Princess Tutu

- Chikyuu Shoujo Arjuna

- Magic Knight Rayearth

- Escaflowne

- Fantastic Children

- Samurai Champloo

- Azumanga Daioh


Még egy, magyarul is kijött, azért tettem a végére, de nekem az egyik kedvencem: Cowboy Bebop

2010. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
animaxen megy egy új. rómeó és júlia nkm tetszik. amúgy meg ha szereted a yaoit akkor olvasd el a manga.hu-n a Colors-t nagyon jó :)
2010. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elfen lied
2010. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kuroshitsuji!!!!--ha szereted a démonos,régi korokban játszódó animéket,ami meg van spékelve némi sötét humorral is:) Személy szerint én még nem láttam ennél jobb animét.(Aki tud,az szóljon!!!)

De ajánlok még párat,amiket érdemes megnézni:

-Wolf's Rain:nagyon drámai,és szomorú alkotás,igen mély a mondanivalóval

-Hellsing:ebbe ne keress sok mondanivalót, ez inkább gyilkolászós-véres-hentelős anime,de vámpírfanoknak kötelező és Alucard miatt mindenkinek érdemes végignéznie :)

-Sayonara Zetsubou Sensei: ez egy nagyon agyament és vicces anime,ami rendkívül jó társadalomkritika is egyben, ami rávilágít a lényegre

- Hakushaku To Yosei: könnyed kikapcsolódás,romantikus elemekkel,egy tündérdoktor lányról szól,kissé meseszerű az egész,de nagyon megkapó

-BLOOD +: ez is nagyon megkapó történet,kissé véres, de van benne romantika is,és igen izgalmas,cselekményes

-Majin Tantei Nougami Neuro: ez a legbetegebb anime,amit láttam :D Egy démonról szól,aki rejtélyeket eszik,Neuro miatt megéri végignézni,még akkor is,ha kicsit vontatottnak tűnik.


Hm...Most ezek jutottak hirtelen az eszembe^^

Remélem,tudtam segíteni!

20/L

2011. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én ajánlottam az Evangeliont...

Privátba el tudnád küldeni, hogy honnan töltötted le a Nodamét?


Ja, még nagyon jó Kuragehime. (felnőtt emberekről szól, akik nem enyhén otakuk. Jó kis vígjáték)

2011. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!