Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Gáz egyedül elmenni egy clubba vagy kocsmába?

18 éves Fiú vagyok

és elég röhejes, de egyszerűen nincs senkim akivel elmehetnék bárhova is. nincs olyan haverom, barátom aki eljönne partizni, kocsmába ide-oda...

suliban vannak olyanok akikkel szívesen ellennék, de nem ismerem őket olyan szinten, van közülük 1-2 ember, akivel max köszönő viszonyba vagyok... de ők is csak akkor köszönnek vissza ha én rájuk köszönök...

mit csináljak ?!?!?! :S

2011. jan. 14. 21:13  Privát üzenet  

A válaszok

menny el,majd kapsz ott valakit..

de szerintem azokkal akikkel kicsit is jóba vagy probáld meg el hivni őket...max.vissza utasitanak(nincs világ vége)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. jan. 14. 21:56 Privát üzenet

nem gáz, néha én is egyedül megyek, lehet ismerkedni fiúkkal, lányokkal :)

19/L

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2011. jan. 14. 22:15 Privát üzenet

Vegyél egy szakadt csuklyát, húzd a fejedre, szerezz kardot, és ülj be a sarokba egy sörrel.

Egy könyvben olvastam, hogy így lehet megismerni hobbitokat.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. jan. 14. 23:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:D kösz de én nem szeretem a hobbitokat.

# 4/4Időpont 2011. jan. 15. 12:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire veszélyes egyedül, Pesten a Keletiben éjszakázni, megvárni az első vonatot?
Sikerült már kijutnotok külföldre dolgozni neten talált hirdetés által;esetleg munkaközvetítő iroda által. Neki lehet vágni ilyesminek egyedül? (Lány vagyok)
Diszkóba, kocsmába gáz egyedül menni?
Szerintetek az milyen ha egy lánynak nincs kedve a baráti társaságával bulizni ezért egyedül megy el modern kocsmába?
Vége lett. Ezentúl ez ciki lenne egyedül kocsmába menni s inni? Nem túl sokat, met nincs kedvem mással
Mentél már egyedül kocsmába? Elmennél egyedül inni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!