Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik lány osztálytársam...

Az egyik lány osztálytársam miért csinált facebookot a barátnőm nevét használta email cimet is csinált, és irt olyanokat a haverjainak meg osztálytársainknak amiért megvernek? Nem létezik linda pedig igen?

Figyelt kérdés
Linda olyan aranyos zeneszámot küldött nekem, 2010 nyarán és azok csak rá emlékeztetnek.2011 február-ban lesz 12 hónapja 1 éve hogy járunk.Nehéz lesz anyut rábeszélni hogy linda-val sokszor találkozak,mert aggodok érte szeretjük egymást.
2011. jan. 16. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt most elsőre nem értem :D majd elolvasom még1x :D
2011. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én se értem:O
2011. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mivan? -.-
2011. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor nem én vagyok gyp-s:)


2.voltam

2011. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van 1 lány osztálytársam, aki csinált facebookot és email cimet a barátnőmnek adta ki magát.Olyanokat irt a csajom nevét felhasználva az osztálytársainknak,hogy utál az egész osztály.Később törölte a lány osztálytársam és én is magamat tőrőltem facebookrol.Lindának hivják a csajomat, 2011 februárba lesz 1 éve hogy járunk. Nagyon elszeretnék hozzá menni anyukámmal messzire.Sellye-Zirc nem tudom hány óra hány km az út.
2011. jan. 16. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj téged már ismerlek! :) Mindig a Lindáról kérdezel :) Martin vagy, igaz?

Nem tudom miért csinálta az osztálytársad... Lehet, hogy tetszel neki, és irigykedik,hogy neked a Linda tetszik, de az is lehet, hogy simán rosszindulatból. Sok ilyen ember van...

2011. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamóca. ***** válasza:

hu neked am ultkori kérdésed is egy nagyon nehéz szülés volt mire mindneki megértette...

talán csak szimplán szemétkedni akart. kérdezd meg tőle.

2011. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ELőző válaszoló, igazad is lett.
2011. okt. 24. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!