Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket hogyan érintett a...

Titeket hogyan érintett a tegnapi disco tragédia, amiről ma egész nap értesülni lehetett a hírportálokon?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy 3 lány vesztette az életét, és ezek a fiatalok totál értelmetlenül haltak meg, fájdalmat hagyma maguk mögött, és rengeteg kérdőjelet.

Belegondolva abba, hogy a Noise Night Life felrakott a Facebookra egy olyan korábbi bejegyzést, miszerint kezdődik a nagy visszaszámlálás a nyitóbuliig, az egyben 3 ártatlan lány utolsó 24 órája volt egyben az életben...


A Facebookos hozzászólások közt megtaláltam könnyen a youtubera felrakott videót az egyik áldozatról, és bevillant egy kép, hogy ennyi erővel én is fent lehetek azon az oldalon egy emlékvideón, hát nem volt valami jó érzés, meg megpróbáltam átérezni az elhunytak családjának a fájdalmát, miszerint tegnap még élt a lányuk, ma meg ajánlhatják fel a szerveit egy kórháznak :S


2011. jan. 16. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Rosszul érintett lelkileg nagyon. Van egy 3 éves lányom, és már most rosszul vagyok attól a naptól, mikor először elkérezkedik bulizni. :( Lehet, hogy falura költözünk?
2011. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azzal nem érsz el semmit. Van egy lány unokatesóm, 4 évvel fiatalabb nálam, falun laknak a családdal, és ha bulizi akar, beutazik vonattal, majd a fiújánál alszik, és másnap hazajön. Először fiúja se volt, és az apja vitte meg hozta.

Rendesen 11-re jött érte, meg minden...

2011. jan. 16. 23:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Faluból még rosszabb, mert neccesebb hazajutni :P
2011. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Engem hidegen hagy. Mint ahogy annak a többi nemtudom hány embernek a halála is, akik nap mint nap meghalnak, és jórészüknek semmiben nem különbözik a lányoktól, ugyanúgy emberek. Álszentnek tartanám, ha rájuk több figyelmet szentelnék, pusztán azért, mert hír lett az esetükből.
2011. jan. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ne is mondd... hál' Istennek én nem vagyok olyan típus, hogy ilyen helyekre járjak, de sajnos a legtöbb barátom igen. Én a facebookról értesültem az esetről, és már olyanokat láttam, hogy egyesek keresik az ismerőseiket, hogy mindenki meg van-e.

Borzalmas érzés, hogy bármelyik barátom ott lehetett volna, bármelyik barátnőm lehetett volna a helyükben. Megnéztem a listát akik reagáltak facebookon hogy mennek és több mint 100 ismerősömet láttam meg...

Másrészt viszont érdekelne, hogy miért van ennyire "felfújva" ez az egész. Ezt most nem arra értem, hogy nem értem miért érdekes, hogy meghaltak azok a lányok. Hanem az, hogy most gyilkosság volt-e vagy sem. Ha gyilkosság volt, miért nem egyszerűbb elmondani, hogy az volt??! Az emberek csak találgatnak, és nem tudhatnak semmi biztosat... Egyes emberektől azt hallom, hogy 100% hogy gyilkosság volt, mert xyz ismerőse ott volt és látta, mások, hogy látták a szúrásnyomokat a lányokon... miért nem lehet közzétenni, hogy ez igaz vagy sem? Nem hiszem, hogy nem voltak bent kamerák.

Ezzel, hogy valamennyire próbálnak itt titkolózni, csak azt érik el, hogy még nagyobb hisztéria tör ki az emberek között.

2011. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Tudjátok mit nem értek? Mi annak idején, ha egy szórakozóhely előtt láttuk, hogy ekkora a tömeg, vagy be se mentünk.. vagy ha bementünk, és láttuk, hogy nyomor van, nem lehet lépni se, akkor leléptünk, és elmentünk máshova, ahol kultúráltan jól éreztük magunkat. (másik disco vagy bowling, fel valamelyikünkhöz, stb.)


Őszintén szólva nem is értem, miért jó benyomakodni egy dugig tömött helyre.


Mindenesetre rettentően sajnálom ami történt, mert felfoghatatlan tragédia.

2011. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé kiborultam. Körülbelül egy éve akartam oda bulizni menni a húgomékkal, és ugyanígy iszonyú tömegnyomor volt, az utcán a tér végéig állt a sor. Dress code-os volt, és engem nem engedtek be, de a húgomékat igen, elsodorta a tömeg. Persze kábé megrekedtek a lépcsőn, telefonon beszéltünk és nagyjából ugyanarról számoltak be, mint ami tegnap volt.

Akkor utána írtam a WB vezetőségének, de azért, mert a hivatalosan megszabott dress code-nak megfeleltem és kiakadtam, hogy szétválasztottak minket, feltételeztem, hogy azért, mert ha már őket beengedték, akkor én tuti kifizetem majd a belépőt, ami nekik bevétel. Érdekes, akkor is azzal takaróztak, hogy külsős cég szervezi a bulit.

Nem értem, hogy ha nem is ez volt az első eset, hogy engedhetik meg ezt. Ráadásul ez, hogy a szervező céggel egymásra mutogatnak, eléggé undorító. Se biztonságra, se semmire nem ügyelnek, ami kiborít.

Főleg ha arra gondolok, hogy akár a húgom is lehetett volna az a lány, akit eltaposnak.

És biztosan fognak is még ilyen bulikat szervezni. Hiszen ha egy éve látszott, hogy nem működik a dolog, és azóta is rendszeresen csinálják, esélyes, hogy ezután sem fogják abbahagyni :S

2011. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a West Balkán tulajdonosának egy 2004-es (!?) nyilatkozata! Már akkor is gyakori volt a 3 ezer körüli vendégszám. Iszonyat! Degeszre kereste magát valószínűleg:


-Mekkora volt West Balkán forgalma a legnépesebb estéken?

-Mivel belépő nem volt, csak saccolni tudok, szerintem 3000 emberhez közel is előfordultak. Az biztos, hogy 2000 vendég felett többször is voltunk. Sajnos a régi WB nem tudta kinőni magát azzá amit álmodtunk. A 2004-es évre terveztük újra az egészet, teljesen átrendezve a „lenti placcot”. Igazán az okozott rengeteg fejtörést nekünk, amíg úgy volt, hogy leszünk még idén-, hogy olyan program ajánlatok futottak be hozzánk, amelyekre valószínűleg még több ember lett volna kíváncsi. Egyedülálló lett volna ezeket ingyenesen megtartani. Neveket most nem említenék, kár fájdítani a szíveket. Mindenesetre nagyon azon gondolkodtunk, hogy egy hatalmas stéggel lehetett volna csinálni egy 3. szintet és kibővíteni a helyet. Erre sajnos nem került sor.

2011. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Részvétem, aztán ennyi. Az fáj, hogy emberek haltak meg, de az nem, hogy kik.
2011. jan. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát minden esetre akárkik is voltak a hibásak, de a WB-t se a szervezőit se akiket előzetesbe vettek,azt az 5 személyt,nem hiszem h ezek után menne is oda valaki, vagy hívnák valahova őket. LEgalábbis ez a véleményem. Hát ha szervezni nem tudnak, akkor itt a karrierjük vége.
2011. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!