Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy ferfi akit megismertem...

Van egy ferfi akit megismertem az uszodaban.2honapig sürün lattuk egymast es aztan mar nem mehettem mert hideg volt s megbeszeltük hogy marciusban vagy aprilisban ujra talalkozunk. Sajnos nem birom ki addig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagyon megkedveltem mint havert.sajnos csak annyit tudok hogy mikor született,kereszt nevét, meg hogy hova jar tanfolyamra.ott ma voltam hogy tudnanak-e segiteni,de mondtak hogy nem szabad.valamilyen védelem miatt.még üzenetet se hagyhattam neki.

hol tudnam megkeresni?


2009. febr. 2. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
iwiwen próbáld ki a részletes keresést..írd be a keresztnevét, a várost, ahol laktok, meg hogy kb milyen korú és szerintem ki fogja dobni.
2009. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de sajna nem szokott netezni meg nem magyarorszagi hanem Ausztria-ban él ahol en is.
2009. febr. 2. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem adta meg az elérhetőségét?
2014. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A foglalkozása mi?
2014. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik település?
2014. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt az egy hónapot még kibírod valahogy -
2014. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!