Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mely éveid voltak a legjobbak?...

Mely éveid voltak a legjobbak? Az általános iskolai, a középiskolai vagy az egyetem/főiskolai?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem elöször a z általános suli,ugye akkor van egy gyerek életében a legnagyobb kihivás utánna meg a többi mert azoknál már csak beilleszkedni kell.
2009. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
hát a közép és általánosból a közép volt a jobb szerintem. már "nagyok" lettünk, első szerelem, nagy barátságok, klassz kalandok...:) én egyenlőre erre szavazok, aztán jövőtől nyilatkozom az egyetemi évekről
2009. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
én az általánost jobban szerettem, mint a gumnáziumot, de nem jelentős a különbség. a legjobb viszont egyértelműen az egyetem volt.
2009. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Én most vagyok egyetemista, az elmúlt 13 évet nézve valahogy így lehetne sorba rakni: egyetem>általános iskola>gimnázium

de a gimi sem volt rossz sőt!

2009. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Mindegyik más miatt volt jó, így nem tudom eldönteni melyik volt a legjobb. Talán az egyetemi, a szabadság, kötetlenség miatt. Most 8 éve dolgozom, és így sem érzem szarul magam :)
2009. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a szakközépiskola utolsó éve, a végzős év! Csodálatos volt, összetartó, összeszokott társakkal! Szuper!

Aztán ha még választani kell, a 8. osztály volt jó, hasonlók miatt: össszeszokottság, szabadság, felhőtlenség... :)

/Egyetemről nem tudok nyilatkozni, 21 évesen már dolgozom./

2009. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarok ünneprontó lenni, de ha véletenül valaki bukik, akkor bukik vele az egész összeszokottság érzet és minden.. igazságtalanság a köbön
2009. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

14:13-as vagyok!

Épp azért írtam az utolsó éveket, mert akkor már nincs, ki megbukjom, ott marad a 'mag', akikkel végig ott voltál mindenhol és mindenben! Ők tudnak rólad mindent, és fordítva is, minden iskolai programot együtt csináltatok, és a végső hajrát is együtt élitek át! Én erre értettem!

2009. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
12 éves lány vagyok és 6.-os és ez a legjobb évem.:):) de amúgy utálom a sulit xD
2009. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

hát mondjuk úgy egyik sem... talán általános 6-7

de azt sose felejtem el h 8ikba a tesitanár mondta h az elkövetkezendő 5 évetek lesz a legszebb..nekem az elmúlt 4 volt a legszarabb :( de még van 1 éve h igaza legyen :)

2009. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!