Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom azt rendszeresen...

Miért álmodom azt rendszeresen, hogy kihullanak a fogaim?

Figyelt kérdés
Havonta több alkalommal álmodom ilyet és nagyon rémisztő, mert ilyenkor általában több, de van hogy az összes fogam kiesik egyenként. Ma is volt ilyen álmom, és szét voltak repedve, a hátsó kettő egyszerre esett ki, de akkor már jó pár hiányzott, szinte csak elöl volt. Érzem azt is hogy mozognak, nagyon félelmetes. Mitől lehet ez?
2009. febr. 3. 08:20
 1/7 anonim válasza:
64%
Velem is előfordul ilyen jellegű álom, úgyhogy kíváncsian várom én is a válaszokat.
2009. febr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

A kihulló fog bánatra, nyugtalanságra, feszültségre utalhat, esetleg jelentheti azt, hogy egy bizonyos élményt nehezen tudunk elfelejteni.

sok stressz, tragédia, bármi okozhat ilyenfajta nyugtalanságot.

Amúgy én is álmodok ilyensmit onnan tudom(egyszer megkérdeztem valakit)...

2009. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
A babona szerint halált jelent.
2009. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Én is úgy tudom a néphagyomány szerint, hogy halált jelent.Ha fáj és érzed álmodban a fájdalmat ahogy kiesik a fogad, akkor közeli ismerős családtag fog meghalni, ha viszont nem fáj, akkor távoli rokon barát távozik az élők sorából. Nekem sajnos 2 éve bejött.Én is azt álmodtam, hogy kiesett egy hátsó fogam, de nem fájt.2vagy 3 hétre rá kaptam a hírt, hogy meghalt egy volt osztálytársam 29 évesen.
2009. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Megint én vagyok.Keress rá itt a neten álmoskönyv címszó alatt.
2009. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 3. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg el kéne menned fogorvoshoz :)
2009. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!