Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megvetitek a drogosokat?...

Megvetitek a drogosokat? Undorodtok tőlük?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát amelyik előttem csinálja úgy hogy zavar attól elégé undorodom. Azt meg hogy otthon mit csinál az meg nem érdekel.
2011. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 böiler ***** válasza:
100%

Ez ennél összetettebb a problémám velük. Igaziból nem is a droggal van bajom, hiszen Torrente megmondta, hogy konkrétan az nem rossz. Ha lerakod az asztalra, akkor nem rúg csak úgy tökön... :D Viszont az emberekkel sem, hiszen megtudom érteni, hogy valaki miért használ drogokat. És sajnos van néhány nagyon jó barátom, akik drogokkal élnek. És hiába csinálok akármit, nem tudom megváltoztatni ezt a dolgot.

Az a baj, hogy nem lenne pár drogos barátom, akkor megvetném az összeset, de egy nem tudom.

2011. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Röviden: Igen, és igen.
2011. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ismeretlenül igen,bár én is úgy vagyok vele hogy amíg otthon,egyedül lövi szét magát addig nem érdekel.
2011. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem vetem meg őket.

Meg vagyok róla győződve, valami oka van annak, hogy csinálják. Mégpedig az az ok a szeretetlenség. Rossz gyerekkor. valami, amit nem lehet megemészteni máshogyan. Vagy nagyon nehéz.

De a náluk szer által okozott személyiségtorzulástól, gátlástalanságtól félek.

2011. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nővérem is drogos volt, pedig teljesen normális volt a gyerekkora, rendes nevelést kapott, mégis ilyen diszkós, drogos lány lett. Azóta szerencsére sikerült leszoknia.
2011. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha csak divatból szokott rá, megvetem, viszont ha komoly pszichológiai oka volt, nem.
2011. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szamóca. ***** válasza:
100%

nem. sajnálom őket, akik tényleg rá vannak szokva.

az hogy valaki nagyonmenő hétvégente benyel egy ekit mert a többiek is, és aztán sír h jhahj ő szegény drogos, az mint ember általában távol áll tőlem, de őket lesz*rom.

aki tényleg függő azt sajnálom.

undorodom-e tőlük? :D mi ez az undor mánia. hogy lehet emberektől undorodni? nem. persze ha összef*sta magát akkor igen, de azért nem ez a jellemző.

általában azok az emberek intézik el ennyivel ("undorodom a drogosoktól") akik soha nem láttak testközelből egy embert aki rászokott, akit tönkretett vagy aki kilábalt belőle.

2011. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vetem meg őket, és nem undorodok tőlük. Mindig van valami lelki oka annak, hogy valaki kábítószerezni kezdjen.
2011. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a drogos nem azt jelenti,hogy belővi magát...

Megnézném,hogy pl a füvet,hogy lövöd be magadnakxD

2011. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!