Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 Éves vagyok és már sok éve...

14 Éves vagyok és már sok éve piromániás má töbször is kerültem bajba a gyujtogatások miatt söt legutob majdnem nevelöi intézetbe kerültem mitt tegyek ho leszokjak a piromániámrol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Mindig hordj magaddal tűzoltó készüléket.

[link]

2011. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát fogd vissza magad vazze van akaraterőd? ha nincs akkor menj pszihológushoz jobbat nem tudok ajánlani.
2011. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tothrichard1 ***** válasza:
0%
kérj szüleidtől egy kanna benzint...
2011. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiskoromban rövid ideig én is tüzeskedtem.Aztán kinőttem és kész.

Nincs értelme.

2011. jan. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Néha bántalmazástól is kialakulhat (szóval olyan gyereknél, akit vernek vagy megaláznak a felnőttek, esetleg osztálytársak). Elhanyagolás is okozhat ilyesmit (mármint ha a felnőttek elhanyagolnak egy gyereket). Ha ilyesmi van, szerintem próbálj segítséget kérni


[link]


Ha nem pont ilyesmiről van szó, akkor is hívhatod őket (névtelen és ingyenes vonal, nem kell bemutatkozni, és utcai fülkéből is hívhatod ingyen), lehet hogy van ingyen gyerekpszichológusuk. Vagy talán az iskoládban is van gyerekpszichológus.

2011. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!