Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok ti verekedtetek már az...

Csajok ti verekedtetek már az iskolában?

Figyelt kérdés

Itt legfőképp arra gondolok,hogy egy másik csajjal.

Ha még nem verekedtél vagy sose tennéd az most nem érdekel,de ha már volt ilyen légyszi írd meg,hogy mért,és hogyan történt (hajtépés,bunyó stb.),hogy végződött,és hogy hány éves voltál.


2011. febr. 6. 12:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

hát én nem csajjal hanem sráccal

még általános 5.-ben:D

én nyertem basszus:D:DD 17/L

2011. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
A nők közt is vannak állatok, nem csak a pasikban. Sőt van amelyik még bunkóbb, mint a pasi, szóval volt már sok verekedés. Egyszerű hisztitől kezdve a brutális dolgokig.
2011. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
első vagyok,sulin kívül meg többször vágtam szét csajokat(tehát hajtépés és egyebek),és megtenném újra ha valaki a barátommal vagy a becsületemmel szórakozna
2011. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mesélnél erről bővebben?
2011. febr. 6. 12:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Volt egy csaj, aki mindig kiröhögött, aztán egyszer meghúzta a hajam, én meg felb***tam ezen az agyam és úgy nekivágtam a falnak, hogy nem is bírt felkelni egy darabig (direkt úgy löktem, hogy a fejét érje az ütés). Nem volt a dolognak folytatása. 14 évesek voltunk. Többet nem verekedtem, már ez is nagyon megijesztett, azt hittem, komolyabb baja lesz, és akkor én húzom a rövidebbet...
2011. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
szeretnél hallani szaftos iszapbirkózásos történetek mi ? :D
2011. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
történeteket*
2011. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A műbalhékat nem szeretem!:-)

És nem is azért kérdeztem!

2011. febr. 6. 13:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy érdekel,hogy a csajok mért,bunyóznak,mi az ok,az indíték,és hogy rendezik le egymás között a dolgokat!
2011. febr. 6. 13:14
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-gOvaKk_kIQ

2:00 perctől ennek a zenének klippjében is van "iszapbírkozás" :D Mindkettő nő jól néz ki amúgy :P

2011. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!