Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diktafon, vagy hogyan tovább?...

Diktafon, vagy hogyan tovább? Egy régi ismerősön állandóan zaklat, csúnya szavakkal illet úton-útfélén. Sőt életveszélyesen meg is fenyegetett. Úgy tudom a diktafont nem használhatom, akkor hogyan oldjam meg a "bizonyítást"? Komoly segítséget kérnék.

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 20:57
 1/3 M@x ***** válasza:
Vedd fel közben telefonra aztán vidd be a rendőrségre!
2011. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de telefon, vagy diktafon "egyre megy" vagy mégsem ugyanaz?
2011. febr. 11. 08:58
 3/3 anonim válasza:

Régi kérdés, de hátha még segítség lehet. Én úgy tudom, hogy felvenni, felveheted, és be is viheted, csak tárgyi bizonyítékként végső esetben fogják felhasználni. Tehát én hallottam olyan esetet, ahol végül felhasználták a felvételt, de tényleg csak nagyon nyomós okokból tettek így.

Ha be is viszed a felvételt max. nem foglalkoznak vele, de megbüntetni téged szerintem emiatt nem fognak.

2014. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!