Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ezen az...

Miért van az, hogy ezen az oldalon mindenki legjobb tudása szerint próbál meg segíteni, tanácsot adni másoknak és a hétköznapi életben ennek pont az ellenkezőjével találkozunk nap mint nap?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

bocs de én nem értek veled eggyet..

szerintem igenis hogy hasznos,A HÉTKÖZNAPI ÉLETBEN IS HASZNÁLHATÓ válaszokat adunk/kapunk..

mivel az oldalon jelenlévők közül a legtöbben igenis olyan tanácsokat adnak amik felhasználhatók...iletve amikor valaki a saját tapasztalatát írja le,és esetleg nekünk az nem válik be,arról nem ő tehet.....

2009. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de olvasd el inkább még egyszer talán a kérdést, mert abban sehol sem szerepel az, hogy ezek a válaszok nem hasznosak. Teljesen másra akartam rávilágítani, csak sajnos Te nem értetted.
2009. febr. 12. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek tesznek fel itt kérdéseket, akik a hibákat épp most követik el, és azok válaszolnak, akik már régebben elkövették, de tanultak belőle, és a tapasztalataikat most megosztják másokkal is.
2009. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

talan mert itt nincs érdekük, hogy ne segítsenek, az életben meg sokszor van (mkahely, stb).


meg aki idejön, az szerintem nyugodtabb, mint a napközbeni sürgés-forgás, idegeskedés közben, másképp áll hozzá.


de itt sem próbál mindenki segíteni, ugyanúgy járnak ide bunkó emberek is.

2009. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azért van, mert az oldal teljesen anonim. Amikor válaszolunk egy kérdésre, akkor valójában nem tudhatjuk, hogy azt ki tette fel. Elképzelünk egy szimpatikus valakit magunkban és a legjobb tudásunk szerint válaszolunk a kérdésére. Holott lehet, hogy ha tudnánk, hogy ténylegesen kihez is tartozik a kérdés, akkor ezt nem tennénk meg. Ugyanis nagyon sok múlik a külsőségeken. Ha belegondolsz abba, hogy például ha az utcán odamegy hozzád egy jól szituált, kellemes megjelenésű hölgy és kérdez tőled valamit, akkor sokkal szivesebben válaszolsz neki, mint mondjuk egy kevésbé jó megjelenésű embernek.

Itt nem látod, hogy ki ül a gép túloldalán, minden a képzeletedre van bízva :-)

2009. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudok hozzászólni mást, de én az életben is ilyen vagyok hiszitek vagy nem.Szeretek segiteni és tanácsokat adni.Ennyi.
2009. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mert az ember mindig jobban látja kivülről a dolgokat, mint mikor benne van!! mindig könnyebb másnak segiteni (ebben az esetben mindent látsz, átlátod az egészet), mint magunkank(itt sokszor nem veszünk észre dolgokat, vagy nem akarunk...)

és mert segiteni jó, nem?

2009. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!