Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a postások...

Lehetséges, hogy a postások ellopják az ingyenes katalógusokat?

Figyelt kérdés

Hetekkel ezelőtt több utazási irodától is rendeltem az interneten keresztül ingyenes utazási katalógust, de egy sem érkezett meg. Neves utazási irodákról van szó, és valamelyik még visszajelző e-mailt is küldött, hogy vették a rendelést.

Egyik ismerősöm szerint a postai dolgozók rakták el őket maguknak, mert már ő is tapasztalt ilyet. Ti elképzelhetőnek tartjátok ezt?


2009. febr. 15. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt.Amai világban már minden megtörténhet.De ha ajánlottan kaptad volna azután utánna tudsz járni hogy merre tévedett el.
2009. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de inkább "csak" elkavarták. Sajnos nem ez az első panasz a magyar postára, mitöbb rendszeresen tünnek el dolgok tőlük, ami nem ajánlott küldemény annál jelentős a rizikó. Nekem a búvárigazolványom nem érkezett meg egyszer... Mondanom se kell ők le se sz@rták a panaszom.
2009. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, mert én 1millió dolgot szoktam rendelni, de kb az 1/5-e érkezik meg. Persze ingyé :D
2009. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá az utazási irodánál, hogy tényleg elküldték-e.

Még azt is csinálhatod, hogy ha tudod hogy fogsz kapni valamit, megmondod a postásnak, hogy milyen küldeményed fog érkezni, és hogy nagyon figyeljen rá oda, mert az neked roppant fontos. Így talán kisebb az esélye, hogy lenyúlják.

2009. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azonnal tegyél panaszt a postahivatalba, vagy a központi ügyfélszolgálati emailen.

Nekem is volt már csomagfeladási problémám, és azonnal segítettek.

2009. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán előfordulhat.sajnos.Nekünk egyszer egy 6000Ft-os étkezési utalvány tűnt el"rejtélyes körülmények közt",majd közölte,hogy az ajánlott levelet is bedobhatja a postaládába,nem kell azt aláiratni....persze.Ezen kívül rendszeresen egyszerűen nem dobja be a leveleinket,a start kártyámat másodszorra küldték már vissza az apeh-hez...elköltözés miatt...:P
2009. febr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!