Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hülye vagyok azért mert nekem...

Hülye vagyok azért mert nekem nem annyira tetszenek a magyar nevek, viszont a spanyol keresztnevek közül rengeteg tetszik?

Figyelt kérdés
Magyar keresztnevek közül alig van olyan ami kicsit is tetszik.Viszont az ilyen spanyol nevek pl.antonio,fernando,maria,esmeralda.Ezek nagyon tetszenek pedig nem vagyok szappanopera függő bolond.Nem szeretem ezeket a brazil sorozatokat de még is ilyen nevek tetszenek.Én vagyok a hülye?
2009. febr. 15. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemvagy hülye csak a spanyolos nevek az ideáljaid.A brazilok egyéként portugál nevet adnak agyereknek mert portugálul beszélnek (nincs jelentős kölönbség) csak a rend kedvéért.
2009. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért a gyerekedet ne így nevezd el, mert akkor kiröhögik :D

De nincs ezzel semmi baj.

2009. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Alejandor tetszik (L) Istenem de jo lenne ha a ferjemnek lenne latin beutese...biztos Alejandro lenne a fiam...xd xd xd xd :)):):))):
2010. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Csak akkor vagy hülye, ha ilyen nevet adsz a gyerekednek.

Magyarok vagyunk, nem spanyolok.

2011. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Azt hiszem velem is ez a helyzet:) Nem hiszem, hogy hülye vagy, de ha még is, akkor legalább együtt vagyunk : D
2013. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!