Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az "ace of spades" milyen...

Az "ace of spades" milyen jelentéssel bír még az angol nylevben vagy amerikai szlengben?

Figyelt kérdés

Jól tudom, hogy ez a pikk ászt jelenti, de gyakran találkoztam vele filmekben, ahol pl. a pikk ász értelmetlen a szövegkörnyezetben.

Van egyébként 1 ilyen című motorhead szám is tudtommal.


2011. febr. 24. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
29%

Ace of Spades


The woman's vagina and ass combo when she is bent over on all fours. The shape is derived from her asshole to around the outside of her labia majora and then in towards the slit. That makes the spade. The stem is normally visualized unless the girl has meaty labia minora. Though a girl with small or unseen inner labia makes for the best example of an "ace of spades". The "ace" in the name is a great pseudonym for ass or asshole.

Her ace of spades was to die for. I could eat it all night.


[link]

2011. febr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!