Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek összefüggésben...

KeMilan kérdése:

Szerintetek összefüggésben van az elmúlt napokban Japanban történt katasztrófa azzal hogy Marcius végén este -2-3 fok van és, hogy az előrejelzés szerint nem is lesz jobb és csak gyönyörű esőn kívül semmit nem tudnak ígérni?

Figyelt kérdés
Ha valaki figyelte az előrejelzéseket hosszabb távra akkor annak biztos feltűnt hogy igen megváltozott ez. Katasztofa elött jövöhétre + 15 20 fokot mondtak napsütéssel. Most meg nem is mondom.... Ez lehet hosszútávú is ? Mi lesz ebből ?
2011. márc. 19. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A legmagasabb iskolai végzettséged?
2011. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félig meg van az éretségeim. Magyarbol és töriböl megbuktam.De fizikaból és matekbol 5-ös lett. Mert ?Soka hiba?
2011. márc. 19. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
neeeem, csak párhuzamot vonsz két olyan dolog közé, aminek annyi köze van egymáshoz, hogy csak na.
2011. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul az érettségi kettő darab -t betűvel írandó. És igen, valóban azért kérdeztem, mert a logikádban találtam néminemű zavarodottságot.
2011. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem érősegem a fogalmazás. Diszlekszás is vagyok . Azt se tudom ezt hogy kell leirni :D
2011. márc. 19. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Sőt, nagyon úgy tűnik, hogy más szavakkal is problémáid vannak. De a diszlexia nem vonható párhuzammal a gyenge értelmi képességgel. Mert az rendben van, hogy írni nem tudsz, de összefüggő szöveget sem vagy képes alkotni?
2011. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*párhuzamba
2011. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És szerinted az hogy lehet, hogy a japánok írásjelekkel írnak, miközben a hangya a testsúlyának tízseresét tudja felemelni? Pont ennyi összefüggés van a 2 között
2011. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!