Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » éjjel forgolódok. Lehet...

éjjel forgolódok. Lehet ellene valamit tenni hogy ne tegyem? (nem szeretném ha majd nyáron mikor barátnőmmel alszok, agyonrugjam, felpofozzam szegényt xD :/ )

Figyelt kérdés
néha szoktunk haverokkal hülyüli, és együtalszunk... reggel mindig mondja az aki mellettem aludt hogy felpofoztam, hátbarugtam stb xD.....nos ezt nem szeretném majd a barátnőmmel is megtenni xD :/
2011. márc. 23. 06:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár napig ne aludjál, vagy csak keveset, ne félj utána úgy fogsz este lefeküdni, hogy még reggel is abban a pózban leszel! :D

Amúgy miért kell a haverokkal együtt aludni? Nekem is voltak haverjaim, vannak is, de soha meg nem fordult a fejemben...

2011. márc. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
alapba is keveset alszok.... xD 11körül lefekszek, 6kor kelek xD mondjuk hétvégén kicsit többet alszok, ugy hajnali fél 1-töl délelőtt fél 10-ig xDD De azért kösz az ötletet, majd csak valahogy leszokok róla. :) (remélem xD)
2011. márc. 23. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!