Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy az esélye...

Szerintetek nagy az esélye annak, hogy 2012-ben jégkorszak alakulhat ki?

Figyelt kérdés

Azt olvastam nemrég, hogy van egy Nibiru nevű bolygó - amit nemrég fedeztek fel -, ami a naprendszer belső felén található. Ennek a nap körüli pályája 3500(3400?) év, és ennek a bolygónak olyan nagy a polaritációja, hogy az nagyjából képes elmozdítani, vagy éppen hogy leállítani egy bolygó forgását (nem olyan sokáig), és ez a bizonyos bolygó 2012 dec. 21-én fog elhaladni ilyen közel mellettünk.

Azt is hallottam, hogy akár egy fok kitérés is megindíthatja a jégkorszakot a földön...

Szerintetek ennek nagy az esélye?


2011. márc. 30. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
túl nagy a tudósok fantáziája szerintem.de ha decemberbe ér ide akkor nem kell idegeskedni.addigra már megvesszük a fát is meg a szenet is ugy h lesz mivel tüzelnünk:D
2011. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen!

2012-ben jön a 4. Jégkorszak! :)

2011. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!